عکاسی از بمب دودی رنگی ، نوعی پرتره ، خیابان یا عکس عروسی است که با کمک بمب های دود رنگی گرفته می شود تا جلوه ای اصلی و غیرمعمول دود واقعی را ببخشد. اگر به گرفتن عکس با بمب های دودی رنگی برای زوج ها ، کودکان ، زنان و آقایان علاقه مند هستید ،25 ایده عکاسی از بمب دودی رنگی را که در این مطلب برای شما عزیزان فراهم کردیم را مطالعه بفرمایید.

 

1. ملکه قرمز

برای داشتن نمای چشمگیر ، یک مدل با آرایش صورت و موی قرمز را انتخاب کنید و از یک بمب دودی قرمز استفاده کند.

ایده عکاسی از بمب دودی

2. گل

تاج گل را روی سر مدل ها قرار داده و  یک دسته گل به دست شان بدهید و متناسب با رنگ گلها ، رنگ بمب دودی خود را انتخاب کنید.

ایده عکاسی از بمب دودی

3. لباس های رنگی

از مدل های خود بخواهید که هر کدام یک رنگ لباس را بپوشانند و در پس زمینه تصویرتان بمب های دودی مشابه به رنگ لباس مدل ها روشن کنید.

بمب رنگی

4. پری

یک تاج سر پر گل برای مدلتان تهیه کنید و قسمتی از صورت مدلتان را با یک گل بزرگ بپوشانید و یک بمب دودی با رنگ سفید را انتخاب کنید. در چنین شرایطی ، یک مدل شبیه یک پری واقعی خواهد بود.

ایده عکاسی از بمب دودی

 

5. دایره

یک یا دو رنگ بمب دودی را انتخاب کرده و از یک مدل بخواهید یک حرکت دایره ای را با یک دست در هوا ایجاد کند. چنین عملی مطمئناً یک اثر عجیب به بار خواهد آورد.

ایده عکاسی از بمب دودی

 

بمب رنگی

 

6. رقصنده

در حالی که در اطراف مدل بمب های دودی از چندین رنگ را می پیچانید ، به مدلتان پیشنهاد بدهید که برقصد . ترکیبی از این رنگها جلوه چشمگیری خواهد داشت.

بمب رنگی

 

7. قفس 

از لحظه رنگارنگ دود بیرون آمده از یک قفس نگه داشته شده توسط یک مدل ، عکس های دیدنی و جذاب بگیرید. توجه بفرمایید که شما باید بمب دودی را درون یک شی قرار دهید.

بمب رنگی

8. سبک خیابان

از یک مدل با یک بمب دودی رنگارنگ در برابر پس زمینه با یک نقاشی دیواری عکس بگیرید تا یک تصویر پر جنب و جوش در فضای باز را ثبت کنید.

بمب رنگی

 

 

9. چتر رنگی

یک نارنجک دود از هر رنگ را درون یک چتر نصب کنید و آن را مشتعل کنید. مدلی که چتری با رنگهای دودی روشن از خود گرفته است ، خارق العاده به نظر می رسد.

بمب رنگی

بمب رنگی

10. عکسهای بدون چهره

عکاسی کردن لحظه ای که دنباله دود ناشی از بمب در حال پوشاندن چهره یک مدل است ، ظاهر اسرارآمیز یک عکس را افزایش می دهد.

بمب رنگی

بمب رنگی

11. ورزش

مدلی را که در حال انجام برخی فعالیت های ورزشی است ، به عنوان مثال یک ترفند ژیمناستیک در ابرهای دود قرمز محصور کنید. در یک عکس ، به نظر می رسد که وی در صحنه سیرک بازی می کند.

بمب رنگی

12. هالووین

عکاسی از بمب های دودی رنگی برای عکس های با مضمون هالووین کاملاً مناسب است. مدلی که به عنوان جادوگر یا موجودات ترسناک دیگری احاطه شده از دود سبز یا بنفش باشد بسیار جذاب به نظر می رسد.

بمب رنگی

13. ارتعاشات پاییزی

 بمب های دودی از رنگ های زرد و نارنجی یا قهوه ای در چنین تصاویر به خصوص باورنکردنی به نظر می رسند.

بمب رنگی

14. در آب

اگر مدلی در یک رودخانه ، دریاچه یا استخر قرار دارد ، شاید ایده خوبی باشد که او را به او یک بمب دودی به رنگ آبی ، سبز یا فیروزه ای بدهید که کاملاً با رنگ آب مطابقت داشته باشد.

بمب رنگی

15. مدل مردانه

رنگهای مردانه معمولاً رنگهای تیره مانند مشکی و سبز یا آبی تیره ای دارند. به همین دلیل می توانید از یک مدل مرد بخواهید که با یک بمب دود از هر رنگ تیره ای عکس گرفته و یک عکس ساده را متنوع کند.

15. مدل مردانه

16. خطر

در یک عکس فضای خلق و خوی ایجاد کنید که یک مدل چمباتمه و یک دود رنگ سرد را پایین و رو به زمین  نشان می دهد. این عمل باعث می شود ابرهایی از دود به محیط اطراف بپردازند.

بمب رنگی

17. زمستان بیاورید

یک بمب دود صورتی یا سرخ رنگ را در یک پس زمینه زمستانی روشن کنید. تضاد بین این رنگ ها و سفید بسیار برجسته به نظر می رسد و یک عکس زمستانی چشم نواز به نظر می رسد.

بمب رنگی

18. گوی

یک بمب دودی رنگی را درون یک ظرف کروی با شیشه ای مقاوم قرار دهید و سپس همانگونه که دست مدلتان قرار گرفته از آن عکاسی کنید . در نتیجه یک حرکت پویا از مسیرهای دود باعث ایجاد یک اثر عالی در تصویرتان می شود.

یک بمب دودی

 

19. ماسک

در صورت داشتن یک ماسک ترسناک ، عکاسی از بمب دودی به رنگ سیاه می تواند به طور مؤثر انجام شود. برای دستیابی به اثر خطرناک تر و ترسناک تر ، بهتر است رنگ دود نیز به رنگ زرد باشد.

بمب رنگی

20. رنگها در حرکت

زیبایی واقعی بمب های دود رنگارنگ در عکس هایی که شامل حرکت هستند ، به طرز مؤثر نشان داده شده است. به همین دلیل است که در عکاسی از بمب های دود با رنگهای متنوعی استفاده می شود.

یک بمب دودی

21. عروسی

یک تصویر زیبا از عروسی دقیقاً به معنای روشن ، نور و اشباع نیست. عکس های خلاقانه عروسی همچنین می توانند در شب ثبت شود ،از زوج هایی که توسط بمب های دودی از رنگ های مختلف محصور شده اند عکس بگیرید.

بمب رنگی

 

22. سبک نامزدی

یک ایده آل برای یک عکس گرفتن از جذابیت خارق العاده ، استفاده از بمب های دود رنگارنگ است. ابرهای دودی پشت یک زن و مرد در یک عکس نه تنها چشمگیر بلکه به یاد ماندنی به نظر می رسند.

بمب رنگی

23. در یک سایه

پس زمینه ای باشکوه برای فتوشاپ عروسی ایجاد کنید ، و یک بمب دود یک رنگ را مشتعل کنید . یک زوج که بر خلاف مسیرهای دود روشن لباس هایی با رنگ سفید و سیاه دارند ، تصویر را به یک فریبنده تبدیل می کنند.

بمب رنگی

 

24. رنگین کمان

استفاده از بیش از دو بمب دود رنگارنگ به طور هم زمان می تواند یک کار دشوار باشد. اما نتیجه – یک عکس پر جنب و جوش با پیش زمینه چند رنگ قطعاً ارزش این تلاش را خواهد داشت.

بمب رنگی

25. آن را سینمایی کنید

به عنوان یک عکاس ، می توانید با استفاده از بمب دود رنگی با نگاه خلاقانه و سینمایی به عکس های خود جلوه سینمایی بدهید.

بمب رنگی

 

سپاس از همراهی شما، مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

جهت رزرو وقت مشاوره و بازدید از نمونه کارهای “استودیو بین المللی نوربین” اینجا کلیک کنید.