ما در این مطلب ایده هایی خاص را برایتان شرح میدهیم ، شما با استناد به سلیقه ی خود میتوانید آنها را در مراسم خود عملی کنید .

 

_می توانید برای مهمان های تان جعبه های کوچکی آماده کنید که بتوانند داخل آن مقداری از کیک مراسمتان را به منزل ببرند.

 

 

_می توانید روی هر میز عکسی از خود و همسرتان در سنی که مطابق با شماره میز هست بگذارید تا مهمان ها از دیدن آن ها لبخند بزنند و از عکس های شما لذت ببرند.

 

 

_ میزهای پذیرایی باید تزیینی خاص و ویژه داشته باشند، برای مراسم عروسی بهتر از ترکیب رنگ های لوکس استفاده کنید تا مراسم شما جلوه ای مجلل داشته باشد. برای این کار بهتر است از ترکیب رنگ های سفید و طلایی استفاده کنید. همنشینی این دو رنگ درخشش و زیبایی فریبنده ای را به مراسم شما می بخشد. ترکیب رنگ های سفید و صورتی ملایم هم همین حس رو القا میکند.

 

 

_استفاده از تابلوها و کارت‌های نشانه‌دار باعث جالب شدن مراسم شما می‌شود. نوشته‌هایی مثل “خنده در این مکان اجباری است” و یا “لطفا با لبخند وارد شوید” از جمله ایده‌های جالب برای استفاده از این تابلوها است. حتی می‌توانید از تعدادی از دوستان خود بخواهید طی مراسم این تابلوها را با خودشان جابه جا کنند و حس هیجان  و شادی مراسم شما را بیش‌تر کنند و مراسم را پر از لبخند کنند.

 

_ یک ایده‌ی جذاب برای گرفتن عکس‌های عروسی استفاده از چارچوب‌های آماده‌ی عکس به جای ژست‌های تکراری عروسی است. چارچوب‌های بامزه می‌توانند عکس‌های بسیار جذابی و خنده داری برای شما ایجاد کنند و جشن شما را متفاوت کنند.

 

 

_معمولاً انجام تشریفات عروسی مثل پاشیدن گل روی سر عروس و داماد توسط ساقدوش‌ها و یا سایر کودکان حاضر در مراسم انجام می‌شود. اما برای متفاوت بودن مراسم عروسیتان شما می‌توانید از مادربزرگ‌های خود خواهش کنید که این کار را انجام دهند. انجام این کار حس خوب سرزندگی و خوشحالی را به مادربزگ‌تان می‌دهد.

 

 

_ یک عکس رمانتیک را به دسته گل تان وصل کنید که این چیز می تواند یک یادگاری از یک شخص مهم در زندگی تان باشد یا عکس عروسی عزیزترین های تان یا حتی عکسی از عزیزانی که روز عروسی دیگر در بین شما نیستند.

 

 

 

 

ادامه مطلب را در پست بعدی  ما  دنبال کنید…