در پست قبلی برای شما چندین ایده برای خاص شدن مراسم عروسیتان عنوان کردیم ، در ادامه به بقیه این ایده ها میپردازیم…

 

_برای تزیین کارت های عروسی حتما از همان گل هایی که برای دسته گل تان استفاده کرده کمک بگیرید، با این کار هماهنگی بیشتری را بین جزییات مراسم عروسی تان پدیدی می آورید مخصوصا این که اگر مراسم عروسی تان در فصل پاییز برگزارمی شود حتما ازگل های پاییزی با ان رنگ های جذاب و گیرا شان استفاده بکنید.

 

 

_ یک هشتگ اینستاگرام برای روز عروسی تان درست کنید و آن را به مهمان ها بدهید. این کار هم برای مهمان ها سرگرم کننده است و هم باعث می شود به راحتی بتوانید تمام عکس هایی که از مراسم عروسی تان گرفته شده است را ببینید.

 

 

_ از حلقه های تان در روی یک روزنامه که در روز عروسی تان چاپ شده است عکس بگیرید. با این کار دیگر امکان ندارد تاریخ عروسی تان را از یاد ببرید.

 

 

_ می توانید از تکه هایی منظم که از کتاب مورد علاقه تان جدا شده به عنوان کاغذرنگی های ریزی که روی سر عروس و داماد می ریزند استفاده کنید.

 

 

_ شیرینی بخش جذاب مراسم است ،حتما میهمان ها را شگفت زده خواهید کرد  اگر از  شیرینی هایی با تم عروسی استفاده کنید و از آنها پذیرایی کنید.

 

_ چه خوب است که در مراسم عروسی به فکر همه مهمان ها و مادر پدر ها باشیم، مخصوصا برای بچه های شیطان و بازیگوش مکانی را در عروسی درست کنید اگر می خواهید کمتر شاهد شیطنت های آنها باشید . میزی که روی آن را از کاغذ و مداد های رنگی، پاستل و مداد شمعی پر شده باشد و از آن ها بخواهید تا برای شما نقاشی ای به عنوان یادگاری بکشند، با این کار هم آن ها را سر گرم کرده اید و هم تنوعی خاص رادر مراسم خود به وجود آورده اید.

 

_ گیفت ها هدیه های کوچکی هستند که ازطرف عروس و داماد به مهمان ها تقدیم می شود، هر چه قدراین هدیه ها مینیمال تر، ساده تر و خلاقانه تر باشند بیش تر در ذهن ماندگار می شوند، می توانید این گیفت ها را یا خودتان درست کنید یا از آن ها را اماده خریداری کنید.

 

 

_خیلی خوب است که آقای داماد صبح روز عروسی کف کفش عروس خانم یک متن برایش بنویسد. عروس با دیدن متن خیلی خوشحال می شود و استرس اش کمتر می شود شاید حتی احساساتی نیز بشود.

_تقویمی درست کنید و از مهمان ها بخواهید که تاریخ تولد، سالگرد ازدواجشان را بنویسند. این کار باعث می شود که هم یک یادگاری خیلی خوب داشته باشید و هم اینکه تاریخ های مهم اطرافیان تان را فراموش نکنید.

 

در انتها ایده هایی زیادی برای خاص بودن مراسم شما وجود دارد با کمی ذوق و سلیقه میتوانید کارهای جالبی انجام دهید.