یکی از بهترین اتفاق های زندگی مشترک رسیدن به تاریخ سالگرد ازدواج است. اگر شما هم جزو زوج هایی هستید که سالگرد ازدواجتان نزدیک است این مطلب میتواند بهترین کمک برای بهتر برگزار کردن این روز مهم برای شما باشد.

 

_  دونفره جشن بگیرید

اگر قصد دارید اولین سالگرد ازدواج تان را جشن بگیرید، بهتر است تدارک یک جشن دونفره را ببینید. البته می توانید به یک مهمانی با دوستان و خانواده هم فکر کنید، اما حتما یک جشن کوچک اما رمانتیک دو نفره داشته باشید و از المان های عاشقانه ای که در یک سال داشتید و مورد علاقه و توجه همسرتان بوده است استفاده کنید. مثلا اگر به خوراکی یا گل خاصی علاقه دارد آن را تهیه کنید و هدیه ای مناسب با سلیقه همسر خود برایش فراهم کنید، بی شک شب خاطره انگیزی برایتان خواهد شد.

 

 

_ یک عکس

یک کار  جذاب دیگری که می توانید بکنید از عکس هایی است که در مکان ها، مناسبت ها و حتی زندگی روزمره از خودتان گرفته اید استفاده کنید. این ایده می تواند برای همسرتان بسیار جالب و نوستالژیک باشد. عکس ها را چاپ کنید و بعد به تعداد همان ها بادکنک های هلیومی تهیه کنید. این بادکنک ها به سقف می چسبند و می توانید عکس ها را با پانچ سوراخ کنید و به نخ یا روبانی که به بادکنک ها بسته اید آویزان کنید تا یک منظره رومانتیک و هیجان انگیز خلق کنید و در نهایت با یک شام دو نفره یا در منزل یا رزرو یک رستوران یا کافه مورد علاقه تان برنامه را کامل کنید. اگر به جایی که اولین بار همدیگر را دیده اید دسترسی دارید آن هم می تواند گزینه خیلی جالبی باشد.

 

_دوباره جشن بگیرید

اگر دوست دارید در جشن سالگرد ازدواج تان مهمان داشته باشید بهتر است در انتخاب مهمان هایتان دقت زیادی کنید، دوستان صمیمی و نزدیک و خانواده تان بهترین گزینه برای دعوت شدن به این جشن هستند. چون شما باید در این جشن راحت و خوشحال باشید، پس تا حد ممکن از دعوت کردن کسانی که با آن ها راحت نیستید و حضورشان شما را معذب می کند خودداری کنید تا بتوانید به راحتی در این جشن خوشحالی و شادی کنید. بهتر است جشن را در منزل برگزار کنید تا حس صمیمیت بیشتر باشد ، سعی کنید تا می توانید این روز را خاطره انگیز کنید پس به علاقه مندی های همسرتان توجه زیاد داشته باشید. از انتخاب مهمان ها گرفته تا منویی که برای غذا و پذیرایی تهیه می کنید. بهتر است یک کیک سفارش بدهید و یک جمله خلاقانه روی آن بنویسید و در انتخاب لباس بهتر است به روشن بودن  آن توجه کنید.خانم ها از یک حلقه گل رنگی و طبیعی برای تاج سرتان هم میتوانید استفاده کنید.

 

 

_ یک هدیه

بی اهمیت ترین چیزی که در تهیه هدیه سالگرد ازدواج مهم است، قیمت و ارزش مادی آن است. لزوما یک هدیه گران قیمت به تنهایی نمی تواند همسرتان را خوشحال کند. پس از چند مدت قبل از تاریخ سالگرد ازدواج تان مدام حواس تان باشد که اگر چیز خاصی در لیست نیازمندی های همسرتان است یا اینکه مدت ها به چیزی علاقه نشان می دهد که به هر دلیلی آن را تهیه نمی کند شما به عنوان هدیه انتخاب کنید و برایش بخرید. نحوه دادن هدیه ای هم که در نظر دارید به تنهایی می تواند یک امتیاز مثبت باشد. بازی هایی که می توانید با هدیه تان و نوع تقدیم کردن آن به همسرتان انجام بدهید گاهی از خود هدیه جالب تر است. مثلا ارسال کردن هدیه به محل کار، یا هماهنگ کردن با دوستان نزدیک تان برای یک سورپرایز ویژه در یک محیط عمومی مثل مرکز خرید هم می تواند در لیست کارهایی باشد که می توانید انجام دهید.

 

_ یک سفر

پیشنهاد هیجان انگیزتر سفر است که همیشه می تواند عالی باشد. رزرو کردن یک هتل در یک شهر دوست داشتنی که ترجیحا دریا داشته باشد می تواند برای چند روز شما را از استرس زندگی کاری دور کند و همان حس و حال رومانتیک روزهای آشنایی و اول زندگی مشترک را به شما بدهد.