در پست های پشین در مورد ترند های سال صحبت کردیم، این مطلب در مورد ترندهای جذاب مراسم عروسی می باشد

 

1_ رنگ سال ، رنگ مرجانی

بی شک تا به امروز از رنگ سال 2019 یعنی رنگ مرجانی با خبر هستید. مرجانی تقریبا ترکیب رنگ قرمز و نارنجی و صورتی است. این رنگ بهترین انتخاب برای فصل تابستان و گرما می باشد .

تم رنگ مرجانی میتواند برای انتخاب دسته گل یا لباس ساقدوش ها ، کیک عروسی ، دستمال سفره، گل آرایی مراسم و… گزینه مناسبی باشد.

 

 

 

 

 

2_کاکتوس

یکی از گیاه  یا گل هایی که امسال بسیار ترند است ، کاکتوس می باشد که در دسته گل عروس یا برای گل آرایی مراسم و یا حتی برای هدیه مراسم، سفره آرایی میزهای مراسم و… از آن بسیار استفاده میشود ، که این نیز در جایگاه خود بسیار نوع خاصی دارد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3_ عکس فوری در مراسم

 

عکس فوری یا عکس پولاراید در بعضی از مراسم ها مرسوم شده است  ، البته جنبه فانتزی دارد که کاملا سلیقه ای می باشد.

ماجرا از این قرار است که یک عکاس مخصوص از این نوع عکس ها در مراسم شما حاضر میشود و در انتهای مراسم عکس هایی از میهمانان شما و از اتفاقات مراسم  داخل یک البوم  که در کنار هر عکس متنی برای یادبود برای شما  مینویسند یا در مدل های دیگر به شما تقدیم میکند .

این نوع ترند یادگاری خاص و جذابی برای شما خواهد بود.

 

 

 

 

4_کیک های عروسی

امسال کیک با تزئینات گل های طبیعی بسیار مورد پسند واقع شده است.

بسیار اتفاق خوبی برای خاص شدن کیک مراسم شما می افتد که با این نوع تزئینات باشد ، چون حتما در ذهن میهمانان شما زیبایی کیک تان ثبت خواهد شد .

 

 

 

5_ طاق گل و ریسه های گل

یکی از ال مان هایی که عکس و فیلم شما رو زیباتر میکند وجود طاق های گل آرایی شده و یا بافت های مکرومه میباشد

جدا از عکس و فیلم حتما برای میهمانان شما نیز زیبایی زیادی دارد

با توجه به سلیقه شما اگر قبل از مراسمتان ، مراسم فرمالیته عکسبرداری و فیلمبرداری هم دارید این اکسسوری میتواند در طبیعت زیبایی چندین برابر داشته باشد.

 

 

 

 

در مجموع همه مواردی که در موردشون صحبت شد سلیقه ای است و این عروس و داماد هستند که انتخاب میکنند چه دیزاینی برای مراسمشان مورد پسند است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 0 vote
Article Rating