قشنگ ترین و جذاب ترین مقصدها برای برگزاری عروسی

اکثر زوج ها برای مراسم عروسی خود به دنبال سوژه ها و مکان هایی مخصوص می گردند، جایی که به نوبه خود خاصو منحصر بفرد باشد.

مقاصد متفاوتی در جهان در حال محبوب شدن هستند. در این مقاله با بعضی از این مقاصد کمتر شناخته شده برای اجرای مراسم عروسی در اروپا آشنا خواهید شد. پس اگر عروسی شما نزدیک است و به دنبال بهترین مکان ممکن برای مراسم خود می گردید، با رزرو هتل برای خود و دوستان مراسم عروسی رویایی را رقم بزنید.

جزایر یونان

قطعا جزایر یونان رویای بسیاری از زوج ها است و به همین طبع یکی از محبوب ترین مقاصد برای اجرای مراسم عروسی می باشد.

در واقع برای بسیاری از زوج ها صرف نظر کردن از خانه های سفید زیبا بر روی صخره ها و دریای آبی و چشم نواز مدیترانه کاری بسیار مشکل است. سنتورینی، مایکونوس، رودس و … هر کدام از این مکان ها را انتخاب کنید فرقی نمی کند، در هر صورت مراسم عروسی شما خارق العاده خواهد شد .

جزایر یونان

جزایر یونان

جزایر دانمارک در دریای بالتیک

مکان فوق العاده ای را برای عکاسی عروسی در مدل ها و فضاهای متنوع ممکن می سازد. جزیره زیباییش با وجود بناهای قرون وسطا و تاریخی اش چند برابر شده است.خیابان های سنگ فرش، خانه های قدیمی و رنگارنگ، فانوس های سنگی، کلبه های چوبی ساحلی و در نهایت دریا که همه زیبایی ها را دربر گرفته است. در آخر ازدواج همجنس گرایی نیز در این جزایر امکان پذیر است.

جزایر دانمارک در دریای بالتیک

جزایر دانمارک در دریای بالتیک

نروژ

اگر عاشق سرما و برف هستید بی شک نروژ مقصدی جذابی برای شما خواهد بود و چه بهتر که زمان این مراسم در زمستان باشد. در این صورت پشت زمینه عکس های شما نورهای محشری شفق های قطبی خواهد بود. در جزایر والبارد و جزایر لوفوتن بعضی از این گزینه های عالی برای پیشنهاد به شما می باشند.

نروژ

نروژ

ایتالیا

قطعا لیست بهترین مقاصد عروسی در اروپا بدون کشور ایتالیا معنی ندارد. باغ های زیبا را در شهر راولو در سواحل آمالفی ایتالیا می توانید بیابید! این منطقه در ارتفاع ۴۰۰ متری از دریا واقع شده است و راولو در این وسط همانند گالری طبیعی بی نظیری می درخشد. جاده هایی با درختان لیمو در دو طرف آن، بیشه ها ی زیتون طبیعی، قلعه های مجلل همه و همه خودنمایی می کنند. بدون شک راولو گزینه ی خیلی سختی برای نادیده گرفته شدن است.

ایتالیا

ایتالیا

سانتیاگو دو کامپوستلا ،اسپانیا

گزینه ی سانتیاگو دو کامپوستلا به معنی “محل میراث جهان” یکی دیگر موارد انتخابی می باشد. این شهر تمام محبوبیت و آوازه خود را مدیون تاریخ و معماری اش است. از کلیسای جامع با ابهت گرفته تا صومعه هایش در کنار خانه های مجلل و میدان هایی که به نظر می رسد زمان در آن ایستاده باشد، همه و همه شما را مجاب برای انتخاب این مکان برای عروسی تان می کند.

سانتیاگو دو کامپوستلا ،اسپانیا

سانتیاگو دو کامپوستلا ،اسپانیا