معرفی بهترین مدل های مو برای فرمالیته:

یکی از سوالاتی که عروس خانم های عزیزمون از مشاورین استودیو عکاسی نوربین دارند این هست که اگر بخواهند خودشان موهایشان را برای روز فرمالیته آرایش کنند،چه مدل مو و و چه اکسسوری مویی را برای فرمالیته خود انتخاب کنند؟ما در اینجا ایده هایی برای شما عزیزان مناسب با فرم صورت و لباس تان منتشر کردیم تا عروس خانم های عزیز راحت تر مدل موی مناسب فرمالیتشون را انتخاب کنند.

موهای باز(لخت،فر،موجدار):

مدل موی باز جزو مدل هایی میباشد که هیچ زمان از مد نمیافتد و برای خانم هایی با موهایی لخت و حتی فر انتخاب مناسبی می باشد.مدل موی باز در حین سادگی بسیار شیک و زیبا میباشد.این مدل مو را به خانم هایی که صورتی گرد و تو پر دارند ترجیحا با فرق کج پیشنهاد میشود،زیرا باعث میشود صورتتان کشیده تر و متعادل تر به نظر برسد وهمچنین اگر لباس شما دکلته است بهترین حالت این میباشد که موهایتان روی شانه ها و اطرافشان ریخته شود.

لخت و صاف:برای روز فرمالیته حتما توجه داشته باشید قبل از این که براشینگ کنید در حمام از شامپو یا کاندیشنرهای حجم دهنده استفاده کنید و هنگامی که هنوز موهایتان مرطوب می باشد با مقدار کمی کرم یا سرم دو فاز ضد وز موهایتان را ماساژ دهید.نکته مهم تر این است که هنگام براشینگ کردن برای جلوگیری از وز کردن موها و بد حالت نشدن موهایتان از باد داغ سشوار و با شدت زیاد استفاده کنید و در انتها اسپری شاین را از فاصله 20 سانتی به صورت دورانی به موهایتان بپاشید و از اکسسوریهای متنوع برای جلوه موهایتان استفاده بفرمایید.

 

     

 

موهای فر:حتما توجه داشته باشید قبل از این که براشینگ کنید در حمام از شامپو ملایم بچه استفاده کنید و بعد از شستشو برای جلوگیری اد گره نخوردن موهایتان با کمی روغن زیتون یا روغن نارگیل به آرامی موهایتان را ماساژ داده و در انتها از محصولی بر پایه ژل مانند استفاده بفرمایید.

 

 

 

موهای موجدار:بعد از براشینگ با بابلیس موهای خود را حالت دار کرده و اسپری نگه دارنده و شاین دار را از فاصله 20 سانتی به صورت دورانی به موهایتان بپاشید.

 

       

 

مدل نصف باز نصف بسته:

این مدل الهام گرفته از یونان باستان است و مناسب برای تمام فصول می باشد.آرایش این مدل مو بدین صورت می باشد که موهایتان را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید و آن را به صورت ساده یا نیمه گوجه ،طنابی و حتی بافت جمع کنید و نیمی دیگر را باز بگذارید.مناسب برای انواع فرم صورت به جز صورت های بیضی،این آرایش مو برای لباس یقه هفت و دکلته بسیار مناسب می باشد.

 نصف باز نصف بسته ساده:

 

      

 

نصف باز نصف بسته نیمه گوجه: برای این مدل قسمت بالای موهایتان را از پایین موهایتان جدا کرده و با کش ببندید ، سپس موهایتان را دور کش سرتان به صورت مارپیچی یا ساده بپیچید، برای که به موهای خود حجم دهید بهتر است آنها را شل تر ببندید و در نهایت باسنجاق سرسفت کنید تا از سر باز نشود.

 

               

 

نصف باز نصف بسته بافت:برای این مدل اگر خانمهای عزیز خودشان مهارت ندارند میتوانند حتی یک روز قبل از مراسم فرمالیته خود بافت موی مورد علاقه شان با کمک آرایشگر خود انجام دهند.

 

                        

 

مدل طنابی:

 

 

     

 

مدل موی خرگوشی:

بهترین انتخاب برای لباس های کوتاه و سبک دهه 90 میلادی می باشد.برای آرایش این مدل مو ابتدا فرق تان را از وسط باز میکنید و از دو طرف موهایتان را به شکل دم اسبی محکم بسته و موهایتان را به دورکش بپیچانید.

 

 

       

 

گذاشتن گل و برگ طبیعی بر روی سر:(حلقه،گیره)

استفاده از گل و برگهای طبیعی در آرایش موها میتواند گزینه خوبی برای برگزاری فرمالیتتون باشد،با یک حلقه گل های وحشی و طبیعی و استفاده از دستبند یا دسته گل ست حلقه گل سرتان برای فرمالیته تان،مسلما بسیار متفاوت تر از مراسم اصلی عروسیتان می شوید.

حلقه گل و برگ طبیعی:اسپری نگه دارنده مو درست همانطور که مدل موهای شما را می تواند حفظ کند،اسپری مو کمک می کند تا گلها تازه تر بمانند ، کمی از گل فاصله بگیرید و رویش سریع اسپری کنید، فقط روی برگ و گلبرگ.گل ها را از نور مستقیم آفتاب، میوه و سیستم های گرمایشی دور نگه دارید.

 

 

گذاشتن گل طبیعی بر روی قسمتی از سر:

 

 

اکسسوری های مو(تاج،سنجاق و گیره سر)

تاج:برای انتخاب تاج بهتر است از تاج های ظریف با رنگ نقره ای استفاده کنید زیرا، علاوه بر زیبایی خاصی که به لباس شما می دهند با تمامی رنگ لباس ها متناسب می باشد.

 

 

سنجاق و گیره سر:

در امسال استفاده از سنجاق سر و گیره سر بسیار مد شده است .می توانید آرایش موهایتان را برای روز فرمالیته ،با سنجاق سر مرواریدی،سنجاق سر ساده ،مفتولی و …که بسیار روی سر جذاب هستند زیباتر وهمچنین به روز تر می باشند انجام دهید.

 

 

تور:

لباس فرمالیته معمولآ نسبتاً ساده است،بنابراین بهتر است برای روز فرمالیته ،تورهای بلند حاشیه داری را انتخاب کنید که تا پایین لباس شما امتداد دارند ولی اگر لباستان نگین دار می باشد از تور کوتاه استفاده کنید.اگر کمی اضافه وزن دارید و می‌خواهید لاغر‌تر به نظر برسید به سراغ تور ساده و کم چین بروید زیرا این تورها بدن شما را کشیده‌تر نشان میدهد.برای اینکه خودتان تور را بر روی سرتان نصب کنید،لازم است ابتدا تور خود را دو لایه به صورت چین دار کنید،سپس به وسیله یک سنجاق هم رنگ موهایتان به موهای خود نصب کنید.

با سپاس فراوان از زمانی که برای مشاهده سایت استودیو عکاسی نوربین صرف نمودید