در این مقاله با ما همراه باشید تا با شگفت انگیزترین پیشنهادات عکاسی از عروس و داماد ، شما را آشنا کنیم تا بتوانید عروس و داماد هایی که به دنبال ثبت بهترین عکس ها از لحظه های مهم زندگی خود که آن ها را در اوج زیبایی و شکوه نشان بدهد ، هستند را حسابی شگفت زده کنید.

 

خواندن نامه ها

جدیدترین پیشنهادات عکاسی از عروس و داماد

نامه های عاشقانه را برای یکدیگر بنویسید ، که در آن اهمیت این روز را توضیح می دهید و درست قبل از مراسم در حالی که عکاس این لحطه را ثبت می کند ، آنها را مبادله کنید ، و بخوانید.

 

استفاده از عکس های والدین

جدیدترین پیشنهادات عکاسی از عروس و داماد

برای گرفتن عکس یادگاری و احساساتی ، می توانید از عکس عروسی والدین استفاده کنید ، یا در صورتی که عروس و داماد فرد نزدیکی داشته باشد که نتواند در عروسی آنها باشد ، می توانند از عکس آن فرد استفاده کنند.

 

حلقه ها

جدیدترین پیشنهادات عکاسی از عروس و داماد

دستان خود را در کنار هم قرار دهید تا طرح یک قلب تشکیل شود و حلقه های عروسی را به نمایش بگذارد. به این ترتیب عکس سنبل عشق و تعهد پر ارزشتان را در این روز را می توانید به آلبومتان اضافه کنید.

 

راه پله

جدیدترین پیشنهادات عکاسی از عروس و داماد

ایستادن عروس و داماد بر روی راه پله هایی با تقارن و الگوهای زیبا و عکاسی کردن از آن ها از زاویه ی بالا در نتیجه عکس هایی باشکوه و پر عظمتی را برای شما به ثبت می رساند.

 

نقاب

امروزه ایده های عکس های خلاق خنده دار از عروسی ، در میان مردم  بسیار محبوب شده است . شما می توانید از نقاب هایی بزرگ از صورت عروس و داماد و نزدیکان را از قبل طراحی و تهیه کرده و در عکس های دسته جمعیتان استفاده کنید.

 

تور

جدیدترین پیشنهادات عکاسی از عروس و داماد

چسباندن پیشانی ها و نوازش صمیمانه در زیر تور عروس به گرفتن یک عکس عاشقانه کمک می کند . چنین تصاویر عروسی زیبا با گرمی آن بینندگان را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

در بالکن

جدیدترین پیشنهادات عکاسی از عروس و داماد

این ایده عکس عروسی را می توان قبل و بعد از مراسم انجام داد . اگر از این نوع عکس ها در شب استفاده می کنید ، از منابع نوری اضافی استفاده کنید.

 

 روی هم افتادن دو عکس

beautiful double exposure wedding portraits

استفاده از قرار گرفتن در معرض مضاعف (یا به اصطلاح روی هم افتادن دو عکس) یکی از محبوب ترین رویکردها ی مدرن در عکاسی از عروس و داماد ،  است . نحوه ایجاد نور مضاعف با دوربین و نحوه ایجاد Double Exposure در Photoshop را بررسی کنید.

 

 فانوس آسمانی

lanterns wedding photography props

فانوس های آسمانی همیشه فضای رمانتیک را به وجود می آورند ، بنابراین آنها بهترین وسیله برای عکاسی عروسی هستند. می توانید هنگام رها کردن فانوس ها در هوا عکس های فوق العاده و جادویی را به ثبت برسانید.

 

 نگاه اول

first look tips

شمارش ثانیه قبل از نگاه اول عروسی یک روش معمول برای بسیاری از زوج ها است. اما هر از گاهی ، عروس ها یا دامادها نمی توانند مقاومت کنند و  به عروس خانم نگاه نکنند . از داماد خود بخواهید تا با چشم بسته منتظر بماند و در از تمامی لحظه های اولین روبرو شدنشان ، عکس بگیرید.

 

طراحی طبیعت

چمن مصنویی

طبیعت را با استفاده از پس زمینه ای که یک سطح از چمن مصنویی و گلهایی که با اسم یا تاریخ مورد علاقه عروس داماد بر روی آن طراحی شده به عکس های خود بیاورید.

 

ایجاد یک قاب

creative bridal portrait ideasدر عکس هایتان ، از محیط اطراف خود برای قاب کردن عکس با برگها و انتقال احساس صمیمیت با کمی نورپردازی رنگی استفاده کنید و در حالی که عروس و داماد با فاصله از همدیگر ایستادن به همدیگر نگاه ملایم و رمانتیکی دارند از زاویه روبرو از آنها عکاسی کنید.