چند ترکیب عالی برای رنگ اتاق خواب عروس !

در این مقاله می‌خواهیم با چگونگی ورود عشق و زیبایی به اتاق‌خواب که به کمک رنگ ها صورت می‌گیرد آشنا و آن را مطالعه کنیم.

 

1.رنگ مرجانی یا نارنجی

طبق مطالعات که در انگلستان انجام شده است ، بسیاری از خوانندگان با رنگ‌های منتخب کاراملی به‌عنوان رنگ اغواگر کاملاً مخالف‌اند. برای افرادی که می‌گویند کاراملی برایشان “خیلی قهوه‌ای” است، نارنجی به‌عنوان جایگزین می‌تواند انتخاب مناسب‌تری باشد.

ازنظر بسیاری از افراد برای ایجاد حس عاشقانه در اتاق‌خواب ، نارنجی رنگ مناسبی برای شما خواهد بود، درحالی‌که تصویر اول دیواری نارنجی‌رنگ است که مقداری نیز با زرد همراه شده. رنگ دیوار نارنجی در اتاق‌خواب دوم بیشتر به قرمز متمایل است، اما بااین‌حال هر دورنگ، گرم و جایگزینی دلپذیر برای رنگ کاراملی هستند.

2.رنگ بنفش آلویی و بنفش

رنگ‌های اغواگر دیگری که توسط خوانندگان گفته‌ شده طیف‌های آلویی و بنفش هستند. این رنگ‌های جذاب، آرامش‌بخش و دارای حس راحتی و آسودگی هستند.

اگر به سمت طیف‌های تیره‌تری بروید که در تصویر نشان داده‌شده است، مقداری رنگ ملایم متضاد و اشیایی که دارای درخشندگی مناسب و کافی‌اند استفاده کنید تا احساس لطافت و حس عاشقانه بیشتری در آن حفظ‌شده و تاریک و دلگیر نشود.

3.رنگ آبی تیره

درحالی‌که اکثر افراد بیان کردند که رنگ‌های گرم ازنظر ایجاد فضایی خودمانی و دعوت‌کننده در اتاق‌خوابشان دارای اولویت است، تعدادی هم آبی تیره را بیشتر ترجیح می‌دهند.

ممکن است آبی سیر استفاده‌شده در تصاویر برای کسانی که در آب‌وهوای سرد زندگی می‌کنند بسیار سرد به نظر برسد، اما اگر در جایی که شما زندگی می‌کنید هوا گرم و یا معتدل است، می‌توانید از رنگ‌های سردی مانند این نمونه در اتاق‌خواب دوری‌کنید.

4. رنگ کله غازی

بیشتر افراد در رابطه استفاده از رنگ کله غازی بسیار خشنود و حس رضایت مندی زیادی دارند.این رنگ که از ترکیب رنگ آبی و سبز است گرمای غیرمنتظره و مناسبی را به اتاق خواب می دهد.بهتر است این رنگ را روی یک دیوار بکار ببرید زیرا در تمام دیوار ها حالتی برجسته ایجاد می کند .

و یا رنگ را به دیوار پشت تخت محدود کنید، آن‌هم بطوری که در تصویر دیگری مشاهده می‌کنید. این کار انفجاری عالی و کارآمد از رنگی سرزنده در مقابل فضاهای خنثی و بی‌رنگ به‌حساب می‌آید.

5.رنگ قهوه ای خاکی

رنگ محبوب دیگری که مکرراً ذکرشده است، طیف قهوه‌ای پررنگ و گرم است. قهوه‌ای به‌عنوان رنگی خنثی، می‌تواند برای استفاده رنگ پس‌زمینه برای رنگ‌های تند دیگر به‌حساب آید؛

البته شما همچنین می‌توانید تن‌های قهوه‌ای پررنگ را اطراف اتاق‌خوابتان به کمک عناصری چوبی تزریق کنید. دیوارها و سقف‌های مزین به چوب در این اتاق‌خواب واقعاً احساس راحتی، آرامش و لطافت را کاهش می‌دهد.