5 لباس عروس منتخب طراحان مد 2020:

هر ساله در ماه های اکتبر و آوریل طراحان برتر لباس عروس آخرین مجموعه های خود را به نمایش می گذارند و امسال ۵ مدل برتر لباس عروس در سال 2020 بدین گونه ارائه داده شده است:

مدل اول در ترکیب بهاری2020 تقریباً لباس عروس ها مجلسی هستند و هرکدام دارای زیبایی تزئینی از جمله گلبرگهای 3 بعدی ، گلدوزی های کریستالی ، کمان های غول پیکر ، گل های ریز و درشت نکرار شده و از همه موارد مهمتر هر لایه از لباس عروس ساده شده از زیر لباسی گرفته تا مهره و کریستال لباس عروس حتی پر کارترین لباس ها نیز به طرز شگفت آور سبک وزن هستند. 

در مدل دوم اینگونه لباس عروس را “جدید بودن سنتی” توصیف كردند که ساخت و سازها بر روی زیبایی های معمول او در اولویت قرار گرفته شده است.یک توپی تمیز و آستین بلند ساتن duchesse  یا ابریشم متناسب با این توضیحات است. به نظر می رسد سایر جزئیات با نمایشی شگفت انگیز مانند نیمکره پشت کمر باز و همچنین بلندی اغراق آمیز دامن و آستین های بلند همراه با دستکش های توری گل دارهمراه است بنابراین شکل و حجم آن مناسب عروس هایی میباشد که لباسی را می خواهند که وقتی خود را در آینه می بینند احساس شخصی ویژه و قدرتمند را داشته باشند.

مدل منتخب سوم یک لباس لوکس است که جزو کارهای ساده محسوب می شود که با روحیه و سلیقه عروس های اروپایی بسیار سازگار است.غالباً این لباس عروس با یک گل رز عظیم که بر روی لگن قرار دارد با دامن پیلیسه نامتقارن ، لوازم تزئینی غول پیکر و تزیینات کریستالی ساخته می شود. عروسهایی که به دنبال لباسی کلاسیک هستند به سمت این مدل لباس عروس جذب می شوند.

در مدل چهارم ‎درست وقتی فکر می کردید که آستین ها نمی توانند چشمگیرتر شوند ، طراحان عروس با موجی از لباس های الهام گرفته از رنسانس آستین ها را در بالاترین سطح طراحی قرار داده اند تا ظاهری آنقدر رمانتیک و نمایشی ایجاد کنند که فقط می توان آن را به عنوان یک نقاشی رنسانس توصیف کرد.

 پنجمین مدل لباس عروس را از آنجا که لباس های شلواردار یکی از داغترین روندهای مد امسال است ، بسیاری از طراحان این گزینه را در مجموعه های طراحی لباس عروس خود اضافه کردند.پس اگر به دنبال لباس عروسی غیر متعارف و جالب هستید اکنون میتوانید با پوشیدن شلوارهای براق یا حتی توری در جشن عروسیتان خاص تر جلوه کنید.

با سپاس فراوان از زمانی که برای مشاهده سایت استودیو نوربین صرف نمودید