اینستاگرام یک رسانه اجتماعی شگفت انگیز مبتنی بر تصاویر است که می تواند با دوستان و خانواده در تماس باشد. شما می توانید فقط با استفاده از تلفن همراه خود ، روز های مهم اطرافیانتان را تبریک بگویید یا حمایت خود را از استعداد جدید آنها نشان دهید .
ایده برتر عکس در اینستاگرام
علاوه بر این ، شما همچنین می توانید از اینستاگرام به عنوان ابزاری برای اتصال مشتری خود به عنوان یک نهاد تجاری استفاده کنید. اینستاگرام به شما امکان می دهد تا ارتباط خود را با مخاطبانتان ، داشته باشید تا اعتبار و اعتماد خود را بهبود ببخشید .
اگر نمی دانید از چه عکسهایی استفاده کنید ، در این مطلب ما 40 ایده خلاق و جذاب برای پست اینستاگرام را گردآوری کردیم تا بتوانید هر وقت به بازخورد اینستاگرام خود نیاز دارید از این لیست استفاده کنید.

 

1. آنچه در کیف من است

1. "آنچه در کیف من است"

به این ایده عکس اینستاگرام  “The Bag-Spill” نیز گفته می شود ، هدف اصلی این ایده نمایش مواردی است که در کیف خود دارید.

می توانید محتویات کیف ورزشی، کار، آرایش یا حتی یک کیسه خرید خود را به نمایش بگذارید!

2. لباس روز

2. لباس روز

با انتخاب لباس و کفش های مرسوم ، مد روز و جذاب ، مطمئنا می توانید چندین عکس جذاب بگیرید . فقط توجه داشته باشید که پس زمینه تطبیق را پیدا کنید تا حال و هوای خاصی را به عکس های خود اضافه کنید.

3. flatlay کلاسیک

3. فلات کلاسیک

 

تقریبا همه چنین عکسی هایی را در اینستاگرام خود دارند. برای تولید عکسهای جالب اینستاگرام به شیوه ای flatlay نیازی به مهارت خاصی ندارید.

فقط چند مورد را انتخاب کنید که به طور منطقی در کنار هم قرار گرفته و آنها را روی یک سطح مناسب بچینید.

4- روال صبح

روال صبح

این تصاویر نوعی ایده های صمیمی برای عکس اینستاگرام است ، شما می توانید نحوه ورزش صبحگاهی ، آشپزی صبحانه یا فقط تصویر خود را در حالات اولیه بیدار شدن از خواب ، درختخواب نشان دهید ، چنین تصاویری واقعاً طبیعی به نظر می رسند.

5. موارد دلخواه 

ایده برتر عکس در اینستاگرام

چنین پستهایی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است ، زیرا هم اکنون نه تنها جذابیت بصری بلکه اطلاعات مفیدی نیز به همراه دارند. بنابراین ، دنبال کننده صفحه اینستاگرام شما دوباره به صفحه شما باز خواهند گشت.

این تصاویر ایده ی بسیار خوبی می باشد که دنبال کننده های خود را با توصیف و عکس از وسایل مورد علاقه خود مانند لوازم جانبی ، جواهرات ، لوازم آرایشی ، لباس ورزشی ، کیف ، وسایل سفره و غیره…شما روزانه منتظر مشاهده انها بمانند.

6. کافی شاپ

6. کافی شاپ

در میان بسیاری از ایده های عکس برای اینستاگرام ، این ایده شاید اولین چیزی باشد که به ذهن شما خطور می کند. اگرچه افراد زیادی چنین تصاویری دارند ، اما اگر یک کافه با دکوراسیون چشمگیر را انتخاب کنید ، می توانید عکسهای خلاقی را ایجاد کنید.

نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهید و اضافه کردن برخی از خوراکی ها به کادر تصویرتان ، مانند بیسکویت و کیک یا شکلات ، انتخاب خوبی برای عکس تان می باشد.

7. سلفی

7. سلفی

ایده ها و عکس های خلاقانه اینستاگرام زیادی وجود دارد که می توانید هنگام گرفتن عکس های سلفی از آنها استفاده کنید. داشتن یک مونوپاد برای گرفتن عکس سلفی ، آزادی و انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به روند عکس گرفتنتان ، به ارمغان می آورد.

 

8. لیست برنامه ریزی

8. لیست های انجام شده

اگر شیوه زندگی شلوغی دارید و برای سازماندهی برنامه هایتان آنها را یادداشت می کنید ، چرا از لیست کارهای خود عکاسی نمی کنید؟

با آوردن چند رنگ یا نقاشی به آن ، مطمئناً این عکس جالب تر خواهد شد.

9. دیوارهای گرافیکی

ایده برتر عکس در اینستاگرام

مطمئناً شما در کوچه و خیابان ها دیوارهای رنگی نقاشی شده مختلفی را مشاهده کرده اید ، در مقابل این پس زمینه زیبا عکس بگیرید و در صفحه اینستاگرام خود این ایده به نمایش 

بنابراین ، دفعه دیگر ، مطمئن شوید که از یک پس زمینه زیبا عکس گرفته شده است .

 

10. انگیزه تناسب اندام

ایده برتر عکس در اینستاگرام

هنوز هم درصدی از مردم سبک زندگی بی تحرک را دنبال می کنند . چرا با چند عکس از تمرینات منظم خود در ورزشگاه ، صبح دویدن یا انجام هر فعالیت دیگری ، به آنها انگیزه ندهید؟

تصاویر ورزشی عکس های خارق العاده ای برای قرار دادن در اینستاگرام است که می تواند به دیگران کمک کندسبک بی تحرک زندگی خود را تغییر دهند.

 

11. عکس های غذایی

ایده برتر عکس در اینستاگرام

تصاویر مواد غذایی همیشه در صدر رتبه بندی مواردی است که کاربران اینستاگرام بیشتر از همه مشاهده می کنند . اگر می دانید که چگونه از ظروف غذاهایتان حرفه ای عکس بگیرید ، می توانید بسیاری از طرفداران جدید را به خود جلب کنید.

با یک ظاهر طراحی و ترکیب خاصی تمرین کنید و از آنها عکس بگیرید. اگر می خواهید یک عکس را شخصی سازی کنید ، دست خود را در قاب قرار دهید .

 

12. حیوانات خانگی شما

ایده برتر عکس در اینستاگرام

افرادی مانند دیدن حیوانات خانگی عیار در عکس های شما دوست دارند . اگر یک حیوان خانگی در خانه تان دارید ، با هم عکس بگیرید و سپس این تصاویر را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

 

13. پشت صحنه

ایده برتر عکس در اینستاگرام

تمام عکس های اینستاگرام بی عیب و نقص به نظر می رسند. اما اگر تصمیم بگیرید که به مخاطبان خود نشان دهید چگونه چنین عکسهایی خلق می شوند؟

این ایده از جسورانه ترین ایده های عکس اینستاگرام است ، اما عکس های پشت صحنه کاملا افراد را فریب می دهد. علاوه بر این ، تفاوت بین تصویر اصلی و تصویری که به بینندگان خود تحویل می دهید ، ثابت می کند که شما یک عکاس ماهر هستید.

 

14. ازدیروزتاامروز

ایده برتر عکس در اینستاگرام

به عکس های قدیمی خود نگاه کنید و سعی کنید با انتخاب یک لباس مشابه و همچنین پوزیشن ها و نمایش به همان روش و در همان مکان ، آنها را از نو خلق کنید . چنین تصاویر ممکن است سرگرم کننده ، زیبا همراه با دلتنگی به نظر برسند ، اما مطمئناً احساسات مثبت را برانگیخته می کنند.

 

15. عکسهای پولوراید

ایده برتر عکس در اینستاگرام

 

آیا عکس های پولوراید ی دارید که برای شما معنای خاصی دارند؟ آماده عکس گرفتن از چنین عکس هایی با پس زمینه زیبا و ارسال آنها در اینستاگرام هستید؟ سپس آن را انجام دهید!

از قبل به ترکیب و تزئینات اضافی مانند گل ، برگ یا چمن فکر کنید.

16. کلاژ

 

16. کلاژ

اگر چندین عکس مرتبط با یک موضوع دارید و تصمیم دارید کدام یک را در اینستاگرام قرار دهید ، چرا یک کولاژ ایجاد نمی کنید؟ تعداد زیادی برنامه قدرتمند وجود دارد که می توانید هنگام ترکیب عکس های خود ، خلاقیت خود را بدست آورید.

این یکی از بهترین ایده های عکس برای اینستاگرام است زیرا می توانید تصاویر خود را به صورت منطقی ترتیب دهید.

 

17. توصیه های کتاب

ایده برتر عکس در اینستاگرام

اگر علاقه مند به خواندن کتاب هستید ، کافی است کتاب های مورد علاقه خود را به گونه ای قرار دهید که عناوین و نویسندگان آنها کاملاً قابل مشاهده باشد.

برای گرفتن یک عکس خانگی ، می توانید یک فنجان چای و یا گل یا غیره…را در نزدیکی کتاب ها قرار دهید. پس زمینه باید تار شود.

18. ایجاد یک بومرنگ

ایده برتر عکس در اینستاگرام

زندگی جنبه های زیادی برای نشان دادن دارد ، بنابراین همه آنها را در عکسهای جالب اینستاگرام خود بگنجانید. بهترین راه برای نشان دادن پویایی فعالیت های شما ساخت کلیپ های بومرنگ است.

این فیلم ها برای ایجاد ساده هستند اما احساس شادی زیادی را برمی انگیزد ، در واقع ، روند ساخت چنین فیلم هایی نیز حال و هوای خوبی را برای شما رقم می زند.

 

19. زمینه رنگی دیوار

ایده برتر عکس در اینستاگرام

اگر می خواهید توجه مردم را به خوراکی که میل می کنید جلب کنید ، زمینه های رنگی یک گزینه برنده هستند .  یک دیوار یا حصار روشن پیدا کنید و جلوی آن قرار بگیرید. شما می توانید از اشیا ی رنگارنگ مختلف برای مطابقت با مضامین اینستاگرام خود استفاده کنید.

 

20. فعالیت فعلی

ایده برتر عکس در اینستاگرام

آیا فعالیتی وجود دارد که باعث شود چشمان شما هنگام انجام آن براق شود؟ شاید علاقمند به بازی با اسکیت یا رقص باشید ، یا شما پیانو ،نواختن را دوست دارید؟ 

 از فعالیت فعلی خود عکس بگیرید و آن را در اینستاگرام پست کنید.

 

سپاس از همراهی شما، مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

جهت رزرو وقت مشاوره و بازدید از نمونه کارهای “استودیو بین المللی نوربین” اینجا کلیک کنید.