دسته‌ها
تجهیزات عکاسی

چند ایده برای یادبود مهمانان در مراسم عروسی

چند ایده برای یادبود مهمانان در مراسم عروسی

ثبت کردن آرزوی مهمانانتان در مراسم عروسی بسیار جذاب و زیبا خواهد بود.

برای ثبت آرزوها فقط شامل چند کاغذ و کتابچه نیست شما می توانید خلاقانه عمل کنید و از ایده هایی که در ادامه مطلب خواهید خواهند استفاده کنید.

آلبوم عکس

عکس‌های دوران نامزدی و عقد خود را در یک آلبوم زیبا جمع کنید و از مهمانان بخواهید آن را امضا کنند و در صورتی که درباره هر عکس نظری دارند بنویسند. نوشتن آرزوها و یادبود مهمانان برای عروس و داماد در این آلبوم هم می‌تواند ایده خوبی باشد .

پتوی خاطرات

پتویی با رنگ روشن انتخاب کنید و مربع‌ یا اشکال هندسی را در آن به تعداد مهمانان ایجاد کنید. سپس ماژیک‌‌هایی مناسب را که می‌توان با آنها نوشت به مهمانان بدهید تا برای شما یادبودی مانند جملات خاطره‌انگیز، توصیه‌هایی برای ادامه زندگی و یا خاطره‌ای از عروسی بنویسند .

نقشه گردشگری

نقشه‌ای را به همراه تعدادی پین نقشه در گوشه‌ای از سالن قرار دهید. از مهمانان بخواهید توصیه‌های خود را برای مسافرت به نقاط مختلف ایران و یا جهان، با نصب هر پین روی نقشه معرفی کنند و روی پین‌ها خاطرات خود را از آنجا بیان کنند. از این رو شما آرشیوی از پیشنهادات افراد مختلف برای سفر بعد از عروسی در اختیار خواهید داشت .

فوتواستریپس آرزوها

عکس‌های کوچکی را از خود روی کاغذ، دقت کنید که ترتیب عکس‌ها باید به گونه‌ای باشد که داستانی را روایت کند. به شیوه کمیک استریپس بچسبانید و از مهمان بخواهید زیر آنها جمله‌ای را در وصف عکس‌ها بیان کنند،مهمانان طناز، ایده‌های جالب‌تری نسبت به بقیه در این زمینه دارند .

پاروی آرزوها

اگر مراسم عروسی در منطقه‌ای دریایی برگزار می‌شود، مثال مراسم عروسی کنار دریاچه خزر،خلیج فارس، اقیانوس هند و … می‌توانید پارویی تهیه کنید و از مهمانان بخواهید توصیه‌ها، خاطرات و آرزوهای خود را برای شما، روی آن بنویسند. این ایده اگر با تم دریایی عروسی‌تان همراه شود بسیار جذاب می‌شود.

بطری آرزوها

شما می‌توانید یک بطری شیشه ایی خالی را همراه تعدادی کاغذ و خودکار در گوشه‌ای از سالن قرار دهید. مهمانان می‌توانند

آرزوهای خود را روی کاغذها بنویسند و در آن بیندازند. بطری آرزوها، ابزاری نوستالژیک و فانتزی و ایده متفاوتی برای آرشیو آرزوهای مهمانان است .

دستگاه تایپ آرزوها

دستگاه تایپی را اجاره کنید و یا بخرید و آن را آماده و تنظیم شده در سالن مهمانی قرار دهید. سپس از مهمانان بخواهید آرزوهای خود را در دستگاه تایپ کنند.

گفتنی است که امکان دارد خیلی‌ها نحوه کار با دستگاه را بلد نباشند. بهتر است برای رفع این مشکل فردی را به عنوان راهنما کنار دستگاه قرار دهید تا مهمانان را راهنمایی کند .

دسته‌ها
آموزش عکاسی عکاسی فرمالیته عروسی مراسم عروسی

چند نکته برای ژست گرفتن حین عکاسی

چند نکته برای ژست گرفتن حین عکاسی

آیا به این فکر کرده اید که چطور افراد مشهور در عکس هایشان جذاب و گیرا به نظر می آیند ؟

شاید به نظر می رسد که استفاده از دوربین های پیشرفته و با کیفیت باعث زیبا شدن عکس ها می شوند اما بهتر است بدانید که با چند ترفند ساده هم می توانید بهترین حالت خود را در عکس هایتان به نمایش بگذارید.

تمرین کردن ژست سلبریتی ها

اکثر هنرمندان هالیوودی هنگام عکاسی از ژست خاصی استفاده می‌کنند که جالب است بدانید این ژست باعث می‌شود خوش‌اندام‌تر از حالت عادی‌شان دیده شوند. ژست زیر را چندین و چند بار مقابل آینه تمرین کنید تا در روز عروسی حین عکاسی بصورت غریزی حالت بدنتان را در آن شکل قرار دهید.

با زاویه تقریبا 45 درجه نسبت به دوربین قرار بگیرید  .

پای جلوی‌تان را از زانو کمی خم کنید و رو به دوربین قرار دهید و در آن حالت محکم بایستید.

بیشتر وزنتان را بر روی پای عقب خود قرار دهید.

یک دست‌تان را بر روی پهلوی خود قرار دهید.

و یادتان باشد حتما لبخند بزنید .

انتخاب آرایش مناسب

بعضی اوقات برخی آرایش‌ها نتیجه معکوس می‌دهند و باعث می‌شوند عکس‌ خوبی از شما گرفته نشود. به عنوان مثال زمانی که برنزه می‌کنید با وجود اینکه احساس می‌کنید زیباتر شده‌اید ولی نسبت به عکس‌هایتان حس خوب پیدا نخواهید کرد.

گفتنی است که دوربین‌ها برخی مواقع با رنگ‌های زرد و نارنجی مشکل دارند و آن‌ها را صحیح به تصویر نمی‌کشند. این مورد  زمانی که همراهان شما از آرایش‌هایی همانند شما استفاده نکنند بیشتر به چشم خواهد آمد.

با چشمان خود بخندید

گرفتن ژست‌های جدی و کم‌خنده در بین عروس‌ها رواج گردیده است . اما گفتنی است زمانی که مواظب نحوه خندیدن خود هستید و در بسیاری از لحظات سعی می‌کنید که نحوه‌ خندیدن خود را کنترل کنید این عمل نباید باعث شود در عکس‌هایتان آزرده خاطر و یا رنجور به نظر برسید. یک راه عالی برای اینکه در عکس‌هایتان اینگونه به نظر نرسید این است که با استفاده از چشمان خود لبخند بزنید.

حواستان به صورت‌تان باشد

عکاسی مراسم عروسی یک فرآیند وقت‌گیر است به همین دلیل ممکن است در میان راه خسته شوید و حواستان به شکل ظاهری صورت‌تان نباشد، و ممکن است در صورتی که کفش‌های عروسی‌تان راحت نباشد و سبب اذیت پاهایتان شود، زود از کوره در بروید و عصبانی شوید؛ که این عامل به راحتی در ظاهر صورت شما اثر می‌گذارد و باعث خراب شدن عکستان می‌شود.

بنابراین وقتی احساس کردید کم‌کم چین و چروک در حال افتادن بر روی پیشانیتان است یا چشم‌هایتان در حال از دست دادن حالت نرمال‌ خود هستند و خنده‌هایتان در حال تبدیل شدن به جدیت است، سعی کنید کمی استراحت کنید تا ریکاور شوید. برای این کار چشم‌هایتان را ببندید و کمی به خودتان و صورتتان استراحت بدهید تا به حالت نرمال خود برگردد. به عکاس‌تان سفارش کنید وقتی این حالات را در صورت شما مشاهده کرد، حتما به شما بازخورد دهد.

“استودیو نوربین از توجه تان سپاس گذار است”

دسته‌ها
عکاسی فرمالیته عروسی مراسم عروسی

آنچه ساقدوش ها باید بدانند !

آنچه ساقدوش ها باید بدانند !

در روز مراسم عروسی قطعا اکثر عروس خانم ها استرس و نگرانی هایی دارند که دوستان و اطرافیان عروس باید فضای آرام بخشی را برای عروس خانم فراهم کنند تا استرس کمتری داشته باشند و از مراسم خود لذت بیشتری ببرند.

در این مطلب سعی داریم توصیه هایی به ساقدوش ها کنیم تا بتوانند عروس خانم را از استرس و فشار روحی دور کنند.

در دسترس نبودن

به عنوان ساقدوش عروس و یا داماد ، از چند روز قبل از عروسی، در دسترس عروس خانم و اقا داماد باشید، با آن ها تماس بگیرید و به حرف‌هایشان گوش کنید.

مخالفت زیاد و بحث می‌تواند آن ها را عصبی کند. سعی کنید، حتی‌الامکان آنچه را که عروس و داماد می‌خواهند برایشان انجام دهید تا خیال آرامتری برای برگزاری عروسی داشته باشند.

مساله در دسترس بودن، در خود روز عروسی اهمیت بسیار زیادتری پیدا می‌کند و حتی چند ثانیه تعلل در پاسخ دادن به تلفن و یا دور شدن از عروس و داماد می‌تواند آن ها را نگران و عصبی کند.

دیکته کردن سلایق خود به عروس

لباس و آرایش عروس یکی از مهم‌ترین بخش هایی است عروس خانم به آن توجه می‌کند و اگر آن ها را دوست نداشته باشد حتما بدخلقی می‌کند و در روز عروسی‎‌اش راحت نیست.

سعی کنید به او کمک بدهید تا بهترین آرایشی را که دوست دارد بر چهره خود ببیند و لباسی را که می‌خواهد به تن کند.

مراسم عروسی ، روز اوست و او حق دارد آنچه را که علاقه دارد داشته باشد. بنابراین نظرات خود را به او دیکته نکنید، در حد راهنمایی به او مشاوره دهید و در نهایت حق انتخاب را به او بسپارید.

اختلاف سلیقه میان ساقدوش‌ها

عروس ها  در بسیاری از کارها از ساقدوش‌های خود مشورت می‌خواهند. حتی اگر با ساقدوش‌ها با هم اختلاف سلیقه دارند، باید سعی کنند به خاطر عروس، اختلافات را کنار بگذارند و گذشت داشته باشند تا عروس در تصمیم‌گیری و انجام کارهای عروس خانم دچار اختلال نشود.

گفتنی است که عروس خانم در انتخاب ساقدوش‌ها دقت کند و آنهایی را که با هم اختلاف دارند انتخاب نکند.

قرار دادن عکس‌های عروسی در شبکه‌های اجتماعی

اکثر  عروس ها دوست ندارند ، دیگران قبل از خود او، عکس‌های عروسی‌شان را، بخصوص عکس‌هایی که در آتلیه گرفته می‌شوند به اشتراک بگذارند.

رازدار او باشید و اگر او می‌خواهد اولین نفری باشد که این کار را انجام دهد، این کار را به او بسپارید.

نامرتب بودن  وسایل

توصیه می شود ساقدوش ها  کیسه‌ای به همراه خود داشته باشند و ابزار و لوازم ضروری مانند وسایل آرایشی و بهداشتی را همراه خود در آن گذاشته  تا در مواقع لزوم، در اسرع وقت آنها را در اختیار عروس خانم قرار دهند.

همچنین کیسه‌ای مخصوص هدایا باید همراه ساقدوش‌ها باشد تا همه آنها مرتب یک جا جمع شوند و گم نشوند.

دسته‌ها
عکاسی

چگونه در عکس های عروسی زیباتر باشیم

حتما عروس و دامادهایی که میخواهند عکاسی ازشون انجام شود بسیار براشون مهم است که چگونه در عکس ها ظاهر شوند، پس برای یاد گرفتن نکات کلیدی زیبایی بیشتر همراه ما باشید تا پایان این مطلب

 

از سرگرمی‌های بعد از عروسی برای مهمان‌ها دیدن آلبوم عروسی است.بی‌شک کیفیت عکس‌های که از این شب ویژه تهیه می‌کنید اهمیت خاصی دارد تا بعد از تحویل آلبوم عروسی هر چه‌قدر هم عکس‌ها را ببینید از دیدن ان‌ها سیر نشوید.

1_ عروس‌ خانم‌ به راست نگاه کند

تحقیقات نشان داده‌ نیم‌رخ چپ از نیم‌رخ راست زیباتر است. در نتیجه برای آن‌که در عکس‌ها نیم‌رخ چپ‌تان دیده شود بهتر است به جای نگاه کردن در دوربین به نقطه‌ای در سمت راست‌تان نگاه کنید (البته ابن موضوع رو قبل از شروع عکاسی حتما با عکاس خود در میان بگذارید) در این صورت چهره‌تان با احساس‌تر جلوه می‌کند اگر صورت پری دارید با ایجاد زاویه صورت‌ لاغرتری را به نمایش می‌گذارید.

2_ بهترین ویژگی‌های خود را بیشتر ظاهر کنید

اگر می‌خواهید عکس‌های عروسی خاصی داشته باشید حتما در انتخاب لباس، مدل مو و آرایش صورت سعی کنید بهترین ویژگی‌های ظاهری خود را ملاک قرار بدهید و انتخاب‌های‌تان را بر پایه  بر این ویژگی‌ها انجام دهید. برای این منظور قبل روز عروسی خودتان را در آیینه با آرایش‌ها، مدل‌های مو و لباس عروس‌های مختلف تماشا کنید؛ جلوی آیینه چشم‌ها، ابروها و گردن خود را تکان دهید و در حالت‌های مختلف لبخند بزنید ببینید کدام حالت چهره برای عکس گرفتن جذاب‌تر است.

3_ به نوع آرایش توجه ویژه بکنید

از آرایشگر خود بخواهید که از مواد آرایشی براق و اکلیل‌دار استفاده نکند. مواد ارایشی براق حاوی ماده دی‌اکسید تیتانیوم هستند و اگرچه استفاده از انها در روزهای عادی سبب زیبایی می‌شود اما این مواد هنگام عکاسی عروسی نور قوی فلاش دوربین عکاس و مهمان‌ها را منعکس می‌کنند و چهره‌ای پر نور و شبح مانند از شما می‌سازند. برای این‌که چنین اتفاقی رخ ندهد بعد از زدن کرم‌پودر از پودر فیکس استفاده کنید و از آرایش مات تر انجام دهید.

4_ به لنز دوربین خیره نگاه نکنید

هیچ کس دوست ندارد در عکس‌های عروسی‌اش چشمانی قرمز داشته باشد و یا حالت بهت زده داشته باشد. برای پیش‌گیری از این اتفاق خودتان و همسرتان مستقیم به لنز دوربین نگاه نکنید در غیر این صورت نور فلاش مستقیما به شبکیه چشم می‌خورد و شبکیه هم با انعکاس این نور دایره‌ای قرمز را در چشمان عروس وداماد خوشحال عکس می‌سازد. پس هنگام عکس گرفتن کمی نگاه خود را از لنز دوربین زاویه دار کنید؛ این نکته ساده یک فایده دیگر هم دارد ، این‌که احتمال خستگی چشم‌ها و بسته شدن چشم‌ها در یک عکس خوب را کاهش می‌دهد.

5_ در عکس‌ غبغب نداشته باشید

گاهی زیبا ترین و خوش‌اندام‌ترین عروس‌ و داماد ها هم در عکس‌ها دارای غبغب می‌شوند. برای جلوگیری از ایجاد چنین تصویر زشتی از خود زمان عکس‌برداری مراقب باشید که دوربین عکاس هم‌تراز یا بالاتر از تراز چشم‌های‌تان باشد و از عکاس بخواهید که اگر غبغب در آوردید به شما اطلاع بدهد که اصلاح بکنید. در ضمن جلوب آیینه تمرین کنید که سر خودرا کمی بالاتر و چانه خود را رو به جلو بگیرید.

دسته‌ها
تجهیزات عکاسی

برای سالگرد ازدواج چه باید کرد؟

یکی از بهترین اتفاق های زندگی مشترک رسیدن به تاریخ سالگرد ازدواج است. اگر شما هم جزو زوج هایی هستید که سالگرد ازدواجتان نزدیک است این مطلب میتواند بهترین کمک برای بهتر برگزار کردن این روز مهم برای شما باشد.

 

_  دونفره جشن بگیرید

اگر قصد دارید اولین سالگرد ازدواج تان را جشن بگیرید، بهتر است تدارک یک جشن دونفره را ببینید. البته می توانید به یک مهمانی با دوستان و خانواده هم فکر کنید، اما حتما یک جشن کوچک اما رمانتیک دو نفره داشته باشید و از المان های عاشقانه ای که در یک سال داشتید و مورد علاقه و توجه همسرتان بوده است استفاده کنید. مثلا اگر به خوراکی یا گل خاصی علاقه دارد آن را تهیه کنید و هدیه ای مناسب با سلیقه همسر خود برایش فراهم کنید، بی شک شب خاطره انگیزی برایتان خواهد شد.

 

 

_ یک عکس

یک کار  جذاب دیگری که می توانید بکنید از عکس هایی است که در مکان ها، مناسبت ها و حتی زندگی روزمره از خودتان گرفته اید استفاده کنید. این ایده می تواند برای همسرتان بسیار جالب و نوستالژیک باشد. عکس ها را چاپ کنید و بعد به تعداد همان ها بادکنک های هلیومی تهیه کنید. این بادکنک ها به سقف می چسبند و می توانید عکس ها را با پانچ سوراخ کنید و به نخ یا روبانی که به بادکنک ها بسته اید آویزان کنید تا یک منظره رومانتیک و هیجان انگیز خلق کنید و در نهایت با یک شام دو نفره یا در منزل یا رزرو یک رستوران یا کافه مورد علاقه تان برنامه را کامل کنید. اگر به جایی که اولین بار همدیگر را دیده اید دسترسی دارید آن هم می تواند گزینه خیلی جالبی باشد.

 

_دوباره جشن بگیرید

اگر دوست دارید در جشن سالگرد ازدواج تان مهمان داشته باشید بهتر است در انتخاب مهمان هایتان دقت زیادی کنید، دوستان صمیمی و نزدیک و خانواده تان بهترین گزینه برای دعوت شدن به این جشن هستند. چون شما باید در این جشن راحت و خوشحال باشید، پس تا حد ممکن از دعوت کردن کسانی که با آن ها راحت نیستید و حضورشان شما را معذب می کند خودداری کنید تا بتوانید به راحتی در این جشن خوشحالی و شادی کنید. بهتر است جشن را در منزل برگزار کنید تا حس صمیمیت بیشتر باشد ، سعی کنید تا می توانید این روز را خاطره انگیز کنید پس به علاقه مندی های همسرتان توجه زیاد داشته باشید. از انتخاب مهمان ها گرفته تا منویی که برای غذا و پذیرایی تهیه می کنید. بهتر است یک کیک سفارش بدهید و یک جمله خلاقانه روی آن بنویسید و در انتخاب لباس بهتر است به روشن بودن  آن توجه کنید.خانم ها از یک حلقه گل رنگی و طبیعی برای تاج سرتان هم میتوانید استفاده کنید.

 

 

_ یک هدیه

بی اهمیت ترین چیزی که در تهیه هدیه سالگرد ازدواج مهم است، قیمت و ارزش مادی آن است. لزوما یک هدیه گران قیمت به تنهایی نمی تواند همسرتان را خوشحال کند. پس از چند مدت قبل از تاریخ سالگرد ازدواج تان مدام حواس تان باشد که اگر چیز خاصی در لیست نیازمندی های همسرتان است یا اینکه مدت ها به چیزی علاقه نشان می دهد که به هر دلیلی آن را تهیه نمی کند شما به عنوان هدیه انتخاب کنید و برایش بخرید. نحوه دادن هدیه ای هم که در نظر دارید به تنهایی می تواند یک امتیاز مثبت باشد. بازی هایی که می توانید با هدیه تان و نوع تقدیم کردن آن به همسرتان انجام بدهید گاهی از خود هدیه جالب تر است. مثلا ارسال کردن هدیه به محل کار، یا هماهنگ کردن با دوستان نزدیک تان برای یک سورپرایز ویژه در یک محیط عمومی مثل مرکز خرید هم می تواند در لیست کارهایی باشد که می توانید انجام دهید.

 

_ یک سفر

پیشنهاد هیجان انگیزتر سفر است که همیشه می تواند عالی باشد. رزرو کردن یک هتل در یک شهر دوست داشتنی که ترجیحا دریا داشته باشد می تواند برای چند روز شما را از استرس زندگی کاری دور کند و همان حس و حال رومانتیک روزهای آشنایی و اول زندگی مشترک را به شما بدهد.

 

دسته‌ها
تجهیزات عکاسی

ایده هایی برای یک جشن عروسی خاص

ما در این مطلب ایده هایی خاص را برایتان شرح میدهیم ، شما با استناد به سلیقه ی خود میتوانید آنها را در مراسم خود عملی کنید .

 

_می توانید برای مهمان های تان جعبه های کوچکی آماده کنید که بتوانند داخل آن مقداری از کیک مراسمتان را به منزل ببرند.

 

 

_می توانید روی هر میز عکسی از خود و همسرتان در سنی که مطابق با شماره میز هست بگذارید تا مهمان ها از دیدن آن ها لبخند بزنند و از عکس های شما لذت ببرند.

 

 

_ میزهای پذیرایی باید تزیینی خاص و ویژه داشته باشند، برای مراسم عروسی بهتر از ترکیب رنگ های لوکس استفاده کنید تا مراسم شما جلوه ای مجلل داشته باشد. برای این کار بهتر است از ترکیب رنگ های سفید و طلایی استفاده کنید. همنشینی این دو رنگ درخشش و زیبایی فریبنده ای را به مراسم شما می بخشد. ترکیب رنگ های سفید و صورتی ملایم هم همین حس رو القا میکند.

 

 

_استفاده از تابلوها و کارت‌های نشانه‌دار باعث جالب شدن مراسم شما می‌شود. نوشته‌هایی مثل “خنده در این مکان اجباری است” و یا “لطفا با لبخند وارد شوید” از جمله ایده‌های جالب برای استفاده از این تابلوها است. حتی می‌توانید از تعدادی از دوستان خود بخواهید طی مراسم این تابلوها را با خودشان جابه جا کنند و حس هیجان  و شادی مراسم شما را بیش‌تر کنند و مراسم را پر از لبخند کنند.

 

_ یک ایده‌ی جذاب برای گرفتن عکس‌های عروسی استفاده از چارچوب‌های آماده‌ی عکس به جای ژست‌های تکراری عروسی است. چارچوب‌های بامزه می‌توانند عکس‌های بسیار جذابی و خنده داری برای شما ایجاد کنند و جشن شما را متفاوت کنند.

 

 

_معمولاً انجام تشریفات عروسی مثل پاشیدن گل روی سر عروس و داماد توسط ساقدوش‌ها و یا سایر کودکان حاضر در مراسم انجام می‌شود. اما برای متفاوت بودن مراسم عروسیتان شما می‌توانید از مادربزرگ‌های خود خواهش کنید که این کار را انجام دهند. انجام این کار حس خوب سرزندگی و خوشحالی را به مادربزگ‌تان می‌دهد.

 

 

_ یک عکس رمانتیک را به دسته گل تان وصل کنید که این چیز می تواند یک یادگاری از یک شخص مهم در زندگی تان باشد یا عکس عروسی عزیزترین های تان یا حتی عکسی از عزیزانی که روز عروسی دیگر در بین شما نیستند.

 

 

 

 

ادامه مطلب را در پست بعدی  ما  دنبال کنید…

دسته‌ها
عکاسی فرمالیته عروسی مراسم عروسی

قشنگ ترین و جذاب ترین مقصدها برای برگزاری عروسی

قشنگ ترین و جذاب ترین مقصدها برای برگزاری عروسی

اکثر زوج ها برای مراسم عروسی خود به دنبال سوژه ها و مکان هایی مخصوص می گردند، جایی که به نوبه خود خاصو منحصر بفرد باشد.

مقاصد متفاوتی در جهان در حال محبوب شدن هستند. در این مقاله با بعضی از این مقاصد کمتر شناخته شده برای اجرای مراسم عروسی در اروپا آشنا خواهید شد. پس اگر عروسی شما نزدیک است و به دنبال بهترین مکان ممکن برای مراسم خود می گردید، با رزرو هتل برای خود و دوستان مراسم عروسی رویایی را رقم بزنید.

جزایر یونان

قطعا جزایر یونان رویای بسیاری از زوج ها است و به همین طبع یکی از محبوب ترین مقاصد برای اجرای مراسم عروسی می باشد.

در واقع برای بسیاری از زوج ها صرف نظر کردن از خانه های سفید زیبا بر روی صخره ها و دریای آبی و چشم نواز مدیترانه کاری بسیار مشکل است. سنتورینی، مایکونوس، رودس و … هر کدام از این مکان ها را انتخاب کنید فرقی نمی کند، در هر صورت مراسم عروسی شما خارق العاده خواهد شد .

جزایر یونان
جزایر یونان

جزایر دانمارک در دریای بالتیک

مکان فوق العاده ای را برای عکاسی عروسی در مدل ها و فضاهای متنوع ممکن می سازد. جزیره زیباییش با وجود بناهای قرون وسطا و تاریخی اش چند برابر شده است.خیابان های سنگ فرش، خانه های قدیمی و رنگارنگ، فانوس های سنگی، کلبه های چوبی ساحلی و در نهایت دریا که همه زیبایی ها را دربر گرفته است. در آخر ازدواج همجنس گرایی نیز در این جزایر امکان پذیر است.

جزایر دانمارک در دریای بالتیک
جزایر دانمارک در دریای بالتیک

نروژ

اگر عاشق سرما و برف هستید بی شک نروژ مقصدی جذابی برای شما خواهد بود و چه بهتر که زمان این مراسم در زمستان باشد. در این صورت پشت زمینه عکس های شما نورهای محشری شفق های قطبی خواهد بود. در جزایر والبارد و جزایر لوفوتن بعضی از این گزینه های عالی برای پیشنهاد به شما می باشند.

نروژ
نروژ

ایتالیا

قطعا لیست بهترین مقاصد عروسی در اروپا بدون کشور ایتالیا معنی ندارد. باغ های زیبا را در شهر راولو در سواحل آمالفی ایتالیا می توانید بیابید! این منطقه در ارتفاع ۴۰۰ متری از دریا واقع شده است و راولو در این وسط همانند گالری طبیعی بی نظیری می درخشد. جاده هایی با درختان لیمو در دو طرف آن، بیشه ها ی زیتون طبیعی، قلعه های مجلل همه و همه خودنمایی می کنند. بدون شک راولو گزینه ی خیلی سختی برای نادیده گرفته شدن است.

ایتالیا
ایتالیا

سانتیاگو دو کامپوستلا ،اسپانیا

گزینه ی سانتیاگو دو کامپوستلا به معنی “محل میراث جهان” یکی دیگر موارد انتخابی می باشد. این شهر تمام محبوبیت و آوازه خود را مدیون تاریخ و معماری اش است. از کلیسای جامع با ابهت گرفته تا صومعه هایش در کنار خانه های مجلل و میدان هایی که به نظر می رسد زمان در آن ایستاده باشد، همه و همه شما را مجاب برای انتخاب این مکان برای عروسی تان می کند.

سانتیاگو دو کامپوستلا ،اسپانیا
سانتیاگو دو کامپوستلا ،اسپانیا

 

دسته‌ها
عکاسی فرمالیته عروسی مراسم عروسی

ایتالیا محبوب ترین مقصد مراسم عروسی

ایتالیا محبوب ترین مقصد مراسم عروسی

برپایی جشن عروسی در ایتالیا امروزه به موضوعی بسیار داغ تبدیل شده است.لیست کسانی که در صف برگزاری مراسم هستند بسیار طولانی است.

از زمان برپایی مراسم عروسی تام كروز و كیتی هولمز در سال 2006 در كاستلو اودسجالچی دی براسیانو، تعداد زیادی از زوج های معروف جهان در كشور ایتالیا مراسم عروسی شان را برگزار کردند.
غیر از داستان هایی كه درباره ازدواج جورج كلونی و آمال آلامودین در بلموند هتل سیبریانی شهر ونیز به گوش می رسد، لیست متقاضیان در صف شامل امیلی بلانت و جان كراسینسكی، جاستین تیمبرلیك و جسیكا بیل، سوفیا كاپولا و توماس مارس، كیم كارداشیان و كین وست نیز می باشد.

پس شما هم دست بکار شوید و برای مراسم عروسی خود در ایتالیا اقدام کنید و یکی از هتل های زیبای انجا را رزرو و دوستان و خویشاوندان را نیز همراه خود به این سرزمین رویایی و رمانتیک بروید.

طبق گزارش مركز مطالعات صنعت گردشگری در فلورانس، برگزاری مراسم عروسی این تعداد از ستاره های معروف جهان در ایتالیا،‌ باعث می شود كه این كشور تبدیل به مقصد گردشگری شناخته شده ای برای برگزاری مراسم های عروسی خارجی ها گردد.

توسكانی،كامپانیا و لامباردی در رده های اول تا سوم

كسب و كار برگزاری جشن های عروسی برای كشور ایتالیا ارزشی معادل 3 میلیارد یورو تولید كرده و اساساً بر روی پنج ناحیه اصلی متمركز است:

كامپانیا،‌توسكانی، لامباردی وِنِتو و لاتزیو. نكته جالب این كه اگرچه هیچ یك از نواحی جنوبی در رتبه بندی های بالایی قرار ندارند، پوگلیا، سیسیلی و كالابریا بالاترین رتبه ها را در زمینه برگزاری لوكس ترین جشن ها به خود اختصاص داده اند. به عنوان مثال، مراسم عروسی دختر یكی از سران امریكایی به نام جِف ساتون در استان باری برنامه ریزی شد.


چین و روسیه به عنوان بازارهای نوظهور

در میان بازارهایی كه بیش از بقیه به دنبال برگزاری مراسم عروسی در ایتالیا هستند، بریتانیای كبیر با 6/27 درصد در بالاترین رتبه قرار دارد .

بعد از آن، ‌ایالات متحده با 2/21% و استرالیا با 9/8% در رده های بعدی قرار گرفته اند. جایگاه چهارم مشتركاً در اختیار آلمان و كانادا است، در حالیكه چین و روسیه در حال ظهور هستند. متوسط هزینه این مراسم ها بسیار زیاد است، به طوریكه چیزی معادل 54 هزار یورو را در بر می گیرد.
از طرف دیگر در اروپا، مقاصدی كه مورد علاقه زوج های معروف و متملك جهان هستند، پرتغال، فرانسه و اسپانیا می باشند. كشور اسپانیا توسط زوج مشهور ایتالیایی به نام های کیارا فراگنی و فِدِز انتخاب شد كه از آن به عنوان یكی از جذاب ترین داستان های عاشقانه در زمان خود یاد می شود.

دسته‌ها
تجهیزات عکاسی

10 مکان برتر گردشگری جهان در سال 2018

10 مکان برتر گردشگری جهان در سال 2018

باتوجه و مطابق با آمار گردشگری سال 2018منتشر شده از بخش گردشگری بین المللی سازمان ملل ، آفریقا و اروپا مکان هایی در جهان وجود هستند که رشد رسریع در بین مقاصد گردشگری بین المللی دارند.

در طول سال گذشته در میان کشورهایی که در طی چندین سال اخیر با مشکلات امنیتی درگیر بوده اند کشور مصر بالاترین افزایش در زمینه ورود گردشگران خارجی داشته است.

آشنایی با برخی از کشورهای پربازدید ، هوشمندانه سفرکنید.

كشورهایی با افزایش های سال به سال در زمینه ورود گردشگران خارجی:
1) مصر – 1/55 درصد
2) توگو – 7/46 درصد
3) ویتنام – 1/29 درصد
4)فلسطین – 7/25 درصد
5) نیووی – 4/25 درصد
6)نپال – 9/24 درصد
7) اسرائیل – 6/24 درصد
8) جزایر ماریانا شمالی – 3/24 درصد
9)تركیه – 1/24 درصد
10) ایسلند – 1/24 درصد
11)مقدونیه – 5/23 درصد

مصر
مصر
اسرائیل
اسرائیل
ایسلند
ایسلند
ترکیه
ترکیه
توگو
توگو
جزایر ماریانا شمالی
جزایر ماریانا شمالی
مقدونیه
مقدونیه
منطقه زیبای راس الناقوره در شمال فلسطین
منطقه زیبای راس الناقوره در شمال فلسطین
نپال
نپال
نیووی
نیووی
ویتنام
ویتنام

مطابق با گزارش معروف ترین مقاصد گردشگری در جهان، اروپا با رقمی معادل 671 میلیون نفر ، تقریباً پذیرای نیمی از گردشگران بین المللی بوده است. این قاره میزبان 60 درصد از پربازدیدترین كشورهای جهان در سال 2017 نیز بوده كه فرانسه از این منظر در جایگاه اول قرار دارد.
world
آسیا و اقیانوسیه هم رشدی را در بخش گردشگری بین المللی داشته اند كه با توجه به گزارش مزبور ، 323 میلیون نفر به این دو قاره مسافرت كرده اند. امریكا با 209 میلیون نفر جایگاه سوم را داشته و افریقا و خاورمیانه به ترتیب با 63 میلیون و 58 میلیون جایگاه های بعدی را در این رتبه بندی به خود اختصاص داده اند.

مقاصد با بیشترین ورود گردشگران بین المللی در سال 2017:

1)فرانسه – 9/86 میلیون
2) اسپانیا – 8/81 میلیون
3) ایالات متحده – 9/75 میلیون
4)چین – 7/60 میلیون
5) ایتالیا – 3/58 میلیون
6) مكزیك – 3/39 میلیون
7) بریتانیا – 7/37 میلیون
8) تركیه – 6/37 میلیون
9)آلمان – 5/37 میلیون
10) تایلند – 4/35 میلیون

اسپانیا
اسپانیا
آلمان
آلمان
بریتانیا
بریتانیا
تایلند
تایلند
چین
چین
کشور-ایتالیا
کشور-ایتالیا
کشور-فرانسه
کشور-فرانسه
مکزیک
مکزیک
ترکیه
ترکیه

گزارش نشان داده است كه گردشگران چینی بالاترین میزان هزینه را در مسافرت های خارجی در سال 2017 داشته اند، بطوریكه این رقم حدوداً معادل 258 میلیارد دلار (نزدیك به یك پنجم از تمام مخارج گردشگران در جهان با رقمی برابر با 3/1 تریلیون دلار) بوده است. گردشگران ایالات متحده امریكا با مخارجی معادل 135 میلیارد دلار،‌ از این حیث دارای جایگاه دوم بوده اند.

دسته‌ها
تجهیزات عکاسی

انتخاب ست ساعت عروس و داماد

انتخاب ست ساعت عروس و داماد

خرید عروسی جزو شیرین ترین و خاطره ساز ترین قسمت های مراسم عروسی محسوب می شود و سنت های مختلفی در خرید عروسی وجود دارد،در لیست خرید عروس و داماد قسمتی هم برای خرید ساعت عروس و داماد اختصاص دارد.در این مطلب سعی داریم برای انتخاب بهتر ساعت عروس و داماد شما را راهنمایی کنیم.

انواع مدل ست ساعت عروس و داماد

برای خرید ست ساعت با وجود تنوع مدل ها و مارک های مختلف در بازار باعث گیج شدن و استرس خواهد شد.ساعت ها از نظر تزئینات ،جنس و برند قیمت های متفاوتی دارند.

ساعت های اسپرت یا ساعت های رسمی با توجه به سلیقه خود و همسرتان و در نظر گرفتن استفاده ساعت در مکان های رسمی یا مهمانی های خودمانی انتخاب کنید.

ست حلقه ها با ساعت

شما می توانید ست حلقه و ساعت را با هم انتخاب و هماهنگ کنید.ست حلقه و ساعت عروس و داماد هارمونی، زیبایی و جلوه خاصی به دستانتان می هد.بهتر است ساعت عروس را ظریف با صفحه ای گرد، بیضی و مستطیل کوچک انتخاب کنید.

تفاوت ساعت آقایان و خانمها

برای دستهای ظریف خانم ها بهترین انتخاب ، ساعتهایی با صفحه دایره، بیضی و یا قاب کوچک مستطیل است.

در صورتی که شما دستانی با انگشتان کشیده دارید می توانید ساعتهایی با بند پهن انتخاب کنید.

برای دستان کوچک و بسیار ظریف ساعتهایی که دارای بندهای باریک با تزئینات نگینی است بسیار مناسب است و ساعتی با بند نقره نیز گزینه خوبی برای این افراد است.

معمولا ساعت با بندهایی که تزئینات مختلف دارند برای عروس خانمها بسیار مناسب است.

ساعت زنانه رسمی : روی بند ظربف ساعت از سنگ و نگین های زیبا تزئین شده و از این نوع ساعت ها می توان هم به عنوان ساعت و هم به عنوان دستبند استفاده کرد.

مناسب ترین ساعت برای آقایان نیز آن هایی هستند که صفحات مستطیلی و گرد دارند و تزئینات کمتری دارند این نوع از ساعت ها سازگاری با دستان درشت آقایان دارد و جلوه ی زیبایی برای آن ها ایجاد خواهد کرد.

راههای شناسایی ساعت اصل از تقلبی

ساعت های برند دارای نمایندگی و فروشگاهای مشخصی در سراسر کشور هستند که شما میتوانید با جستجویی در اینترنت آدرس و تلفن این نمایندگی ها را پیدا کنید. بعد از خرید از این نمایندگی حتما سری به سایت برند ساعتی که در دست دارید بزنید و شناسنامه و شماره سریالی که در شناسنامه ساعت قید شده را در سایت وارد کنید تا مطمئن شوید که ساعت مربوط به همان کمپانی است.

این نکته را فراموش نکنید که تمام ساعتهای برند و مارک دار دارای شناسنامه و گارانتی هستند و باید به هنگام خرید ضمانت نامه مهر شده توسط فروشگاه را از فروشنده درخواست کنید. یک ساعت اصل همیشه لوگو برندش داخل صفحه ساعت و پشت آن حک می شود.

شناخت ساعتهای ضد آب مختلف

ساعتهایی معروف به مقاوم در برابر آب ساعت هایی هستند که در برابر رطوبت هوا و ریخته شدن آب باران و یا چند قطره آب به طور اتفاقی مقاوم هستند.

ساعت هایی با مقاومت در آب با عمق ۳۰ متر، ساعت هایی هستند که اگر به طور اتفاقی در آب بیفتند برایشان اتفاقی نخواهد افتاد ولی از نوع ساعت هایی نیستند که مناسب شنا کردن باشند.

اگر ساعتی نیاز دارید که با آن بتوانید در استخرهای کم عمق شنا کنید میتوانید از انواع ساعتهایی که در عمق ۵۰ متر مقاومت دارند، انتخاب کنید.

ساعت هایی که مقاوم در عمق ۱۰۰ ، ۲۰۰ و ۱۰۰۰ متر هستند به ترتیب مناسب شنا در قسمت های عمیق و شیرجه زدن، غواصی در دریا و غواصی در اقیانوس هستند.

پیشنهاد ساعت برای پوستهای حساس

ساعت هایی که بند چرمی و یا پلاستیکی و یا روکش کروم دارند معمولا درونشان نیکل وجود دارد که مناسب افراد با پوستهای حساس نمی باشد.

اگر حساسیت پوستی شما بسیار زیاد است پیشنهاد ما به شما انتخاب ساعتهایی از جنس طلا و یا تیتانیوم است.