سلفی عروسی را چگونه ثبت کنیم؟

سلفی عروسی
یکی دو تا سلفی لازمه هر جشن عروسی ای است. اینجا تعدادی سلفی عروسی خیلی زیبا آورده ایم که می توانید برای مراسم عروسی تان از آن ها الهام بگیرید
شاید این سبک یکی از سبک های مورد علاقه شما نباشد اما این استایل جدیدی در عکاسی است که در جهان مرسوم شده و همه جای دنیا از آن استفاده می شود آن هم سلفی است. در سلفی چه از مونوپاد استفاده شود و چه از دست یک نفر تلاش می کند طوری عکس بیندازد که همه در آن حضور داشته باشند. سلفی عروسی هم به تازگی خیلی محبوب شده است، تعدادی از جالب ترین سلفی های عروسی را اینجا جمع کرده ایم.

سلفی عروسی زوج جذاب

سلفی عروسی
این زوج خیلی جذاب هستند و عکاس آن ها توانسته است از آن ها در حالیکه برای یک سلفی عروسی ژست گرفته بودند عکس بیندازد. در این عکس لبخند روی لب های آن ها گویای همه چیز هست.

سلفی عروسی مهمان ها

سلفی عروس
در این عکس ساقدوش ها و مهمان ها را می بینیم که با استفاده از مونوپاد مشغول گرفتن یک سلفی عروسی هستند، آن ها همگی خیلی خوشحال به نظر می رسند. در پشت صحنه می توانیم عروس و داماد را ببینیم که دست همدیگر را گرفته اند و از لحظات عروسی شان لذت می برند.

سلفی عروس و همراهانش

سلفی عروسی
این عروس خیلی زیبا است و تعجبی ندارد که خواسته با ساقدوش هایش عکس بیندازد. همه آن ها زیبا هستند و فیلتر سیاه و سفید عکس باعث شده که جزئیات لباس ها، گل های عروسی و ظاهر کلی شان بهتر دیده شود.

سلفی عروسی ساقدوش های داماد

سلفی عروسی
این ساقدوش های درشت هیکل با استفاده از دست یک سلفی عروسی عالی انداخته اند. حالت های چهره شان و کت و شلوارهای طوسی براق شان این عکس را به یاد ماندنی کرده است.

سلفی عروسی با تام هنکس

سلفی عروسی
حتما در مورد این سلفی عروسی شنیده اید. تام هنکس بازیگر مشهور در حالیکه برای نرمش و دویدن به پارک رفته بود با این عروس و داماد برخورد می کند و از آن ها می خواهد یک سلفی با هم بیندازند. این بهترین هدیه ای است که یک عروس و داماد می توانند بگیرند.

سلفی عروسی با لب های غنچه

سلفی عروسی
این دخترها حتما از قبل این مدل حالت چهره را تمرین کرده اند که توانسته اند به این خوبی این کار را انجام دهند. به نظر ما که همه عروس خانم ها باید یک سلفی عروسی با ساقدوش هایشان بیندازند.

سلفی عروسی پر انرژی

سلفی عروس
همیشه در تمام عروسی ها لحظه ای وجود دارد که مهمانی در اصل شروع می شود و همه از جایشان بلند می شوند و شروع به رقصیدن می کنند، از اینکه عکاس توانسته است این لحظه را ثبت کند واقعا خوشحال هستیم. جایزه پر انرژی ترین سلفی عروسی قطعا به این گروه از مهمان های سرزنده تعلق می گیرد. کاش ما هم آنجا بودیم، به نظر می رسد خیلی به آن ها خوش می گذرد.

سلفی عروسی تابستانی

سلفی عروس
قبل از هر چیز بگوییم که کت و شلوار این آقا خیلی جذاب است و این روزها طرح های چهارخانه خیلی مد شده اند. در مورد این سلفی عروسی باید بگوییم که واقعا یک شاهکار است. کسی که سلفی می گیرد توانسته است همه را در عکس جا بدهد و ژست افراد گروه خیلی پرانرژی و شاد است، درست همان چیزی است که از یک سلفی عروسیِ خوب انتظار می رود.

سلفی عروسی خنده دار همراهان عروس

سلفی عروس
برای یک عکاس عروسی خیلی مهم است که از لحظات حاضر شدن عروس و همراهانش عکس بیندازد، این بار عروس خانم خودش دست به کار شده است. ساقدوش های عروس خیلی هیجان زده به نظر می رسند و ژست آن دختر کوچولو هم خیلی عالی است. عروس می تواند تا آخر عمرش از دیدن این سلفی عروسی لذت ببرد و خاطرات آن روز را مرور کند.

سلفی عروسی دسته جمعی

سلفی عروسی
این سلفی عروسی با دست انداخته شده است و از هر سلفی دیگری بهتر است. همه ژست ها در این عکس فوق العاده هستند و آن پسر کوچکی که جلوی دوربین دارد به چیزی اشاره می کند خیلی بانمک است. مشخص است که چیز دیگری توجه اش را جلب کرده است.

سلفی عروسی تازه عروس و داماد

سلفی عروس
یکی از مهم ترین سلفی های عروسی سلفی عروسی ای است که عروس و داماد بعد از رسمی شدن ازدواج شان می گیرند. در این عکس این عروس و داماد جذاب اولین سلفی بعد از ازدواج شان را انداخته اند و قطعا این عکس همواره آنها را به یاد خاطرات روز عروسی شان می اندازد و روی لب شان لبخند می آورد.

سلفی عروسی با لبخند

سلفی عروسی
استایل این عروس خانم با آن لباس زیبا و تور روی سرش فوق العاده است و تعجبی ندارد که آقای داماد انقدر برای سلفی گرفتن مشتاق است.

سلفی عروسی عروس خانم و ساقدوش هایش

سلفی عروسی
یک سلفی عروسی فوق العاده دیگر از عروس به همراه ساقدوش هایش. همه آن ها خیلی خوشحال هستند و قطعا این سلفی عروسی یادگاری خیلی خوبی برای آن ها خواهد ماند.

سلفی عروسی در حال ادا درآوردن

سلفی عروسی
این سلفی عروسی خیلی خنده دار است و قطعا روی صورت هر کسی که آن را ببیند لبخند می آورد. کسی که دارد سلفی می گیرد واقعا مشتاقانه این کار را انجام می دهد و ژست های همه فوق العاده است. از لب های غنچه عروس خانم گرفته تا حالت چهره ساقدوش عروس همه و همه این عکس را خنده دار کرده اند.

سلفی عروسی ساقدوش های آراسته

سلفی عروسی
جمع کردن ساقدوش ها کنار هم برای گرفتن یک سلفی عروسی واقعا ضروری است. این آقایان بهترین لبخندشان را برای این سلفی روی لب دارند. فیلتر سیاه و سفید باعث شده این عکس خیلی شیک و آراسته به نظر برسد.

سلفی عروسی صفی

سلفی عروسی
جایزه بیشترین تلاش در سلفی گرفتن تقدیم می شود به این آقای محترم. از روی چهره اش مشخص است که خیلی تمرکز کرده و مجبور شده به عقب خم شود تا بتواند همه دوستان اش را در عکس داشته باشد.

گیفت عروسی خود را چگونه انتخاب کنید؟

گیفت عروسی

گیفت عروسی، یکی از بخش های هیجان انگیز و خاص عروسی است. خصوصا اگر خودتان گیفت ها را آماده کرده باشید.

هدیه عروسی یا گیفت یکی از قسمت های جالب مراسم عروسی است، چیزی که به دوستان و اقوام به عنوان یادگاری از جشن خود می دهید باید مناسب شما و نشان دهنده شخصیت و یا علاقه مندی تان باشد. گیفت عروسی های مختلفی در بازار وجود دارد که تنوع آن ها به قدری است که به راحتی می توانید سبک و مدل مورد علاقه خود را پیدا کنید، اما اگر بعد از گشت و گذار در بازار هم چیزی که دوست داشتید پیدا نکردید، شاید باید خودتان دست به کار شوید و گیفت های مراسم تان را درست کنید.

گیفت عروسی برای طرفدارهای خوراکی
گیفت های عروسی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که یکی از پرطرفدارترین آن ها گیفت های خوراکی است. چند وقتی است که گیفت های خوراکی جدیدتر و به روزتر شده اند و شکل و شمایل تازه تری به خود گرفته اند؛ کوکی هایی با تزیین آیسینگ. این کوکی ها با شکل های مختلف و طراحی های متنوعی که دارند یکی از پر طرفدارترین ها هستند. شما با هر سلیقه و سبکی که دوست داشته باشید می توانید این کوکی ها را سفارش دهید. پیدا کردن کسی که از عهده درست کردن طرحی بر بیاید مهم ترین کاری است که باید در انتخاب گیفت های خوراکی انجام بدهید چون بعد از آن فقط کافی است مدل و طرح خود را ارائه دهید و با خیال راحت به مابقی کارهای مراسم برسید و یک روز قبل از جشن گیفت هایتان را حاضر و آماده و بسته بندی شده تحویل بگیرید. البته معمولا این کوکی ها قیمت های بالایی دارند و با توجه به طرح و مدلی که انتخاب می کنید قیمت گذاری می شوند.

گیفت عروسی کم هزینه و زیبا
اگر می خواهید هزینه زیادی را متقبل نشوید، از گیفت عروسی هایی استفاده کنید که اکسسوری کمتری در آن استفاده شده باشد، المان تور و روبان یکی از کم هزینه ترین هاست. می توانید خودتان این نوع گیفت ها را خیلی راحت و بی دردسر درست کنید. انتخاب محتویات توی تور می تواند کاملا شخصی باشد، از قند و نبات و نقل و شکلات گرفته تا نمادهایی مثل حلقه، گل، یا حتی جملاتی که با دست خط خودتان روی مقواهای رنگی نوشته باشید. درست کردن گل با پارچه و روبان هم می تواند انتخاب خوب و زیبا و کم هزینه ای باشد.

گیفت عروسی هنری و با خلاقیت
خیلی ها دوست دارند از صفر تا صد کارهای جشن عروسی را خودشان انجام بدهند؛ درست کردن گیفت عروسی هم می تواند یکی از آن ها باشد. اگر هنرمند هستید و روحیه هنری دارید یا حتی به کارهای هنری و خلاقانه علاقه دارید می توانید با وسایل کم و ایده های جالب گیفت های متفاوتی را درست کنید که نه تنها یک یادگاری متفاوت و به یاد ماندنی برای دوستان و اقوام تان باشد، بلکه می تواند برای خودتان هم هیجان انگیز و خاطره ساز باشد. یکی از این ایده ها می تواند نقاشی روی مقواهای کوچک باشد؛ حتما لازم نیست نقاش ماهری باشید، اتفاقا کشیدن نقاشی آماتور و ابتدایی می تواند جذاب تر و دوست داشتنی تر باشد.یک ایده دیگر می تواند عکس دو نفره تان به عنوان یادگاری به مهمانان باشد، عکس هایی که با ایده های جالب و لوکیشن هایی گرفته شده باشد که به روحیه و شخصیت شما نزدیک باشد. اگر شغل خاصی دارید، یا در موقعیت خاصی با همسرتان آشنا شدید می توانید با الهام گرفتن از آن خلاقیت های زیادی را در درست کردن گیفت هایتان به خرج بدهید و با اوریگامی طرح ها و مدل های مختلفی را بسازید و در رنگ های متنوع آن ها را به عنوان یادگاری به مهمان هایتان بدهید.

گیفت عروسی پر زرق و برق و گرانبها
اگر سبک زندگی و علاقه مندی تان پر زرق و برق است و برای هزینه کردن مشکلی ندارید می توانید سبک جدید گیفت ها را انتخاب کنید که از فلزهای طلایی یا نقره ای درست شده اند که رایج ترین آن ها قفس های زیبایی است که شمع، گل، عروسک، مروارید و یا حتی شیرینی و بیسکویت در آن می گذارند. به جز این قفس ها، طرح هایی مثل ماشین، دوچرخه، پرنده، حجم هایی شبیه به لباس عروس و داماد و … هم در این سبک جا می گیرند؛ البته می توانید تزیینات روی این گیفت ها را از رنگ روبان تا گل ها و سایر اکسسوری ها را خودتان انتخاب کنید؛ اما در قیمت آن ها تغییر زیادی ایجاد نمی شود، این گیفت های جدید و زیبا از سایر گیفت های موجود در بازار قیمت بیشتری دارند و به قول معروف جزو گیفت های لاکچری دسته بندی می شوند