Photokina - فتوکینا

حضور نوربین در نمایشگاه بین‌المللی فتوکینا-کلن آلمان

استودیو بین‌المللی نوربین به عنوان مجهزترین آتلیه عکاسی و فیلمبرداری عروس ایران، امسال نیز در نمایشگاه بین‌المللی فتوکینا PHOTOKINA در شهر کلن آلمان شرکت کرد.

فتوکینا بزرگترین و مهم‌ترین نمایشگاه صنعت عکاسی در جهان است که از سال ۱۹۵۰ هر دو سال یک بار در شهر کلن در آلمان ‏برگزار می‌شود.در این نمایشگاه علاوه بر بازدیدکنندگان صنفی از جمله عکاسان، تولیدکنندگان، فروشندگان و مانند آن، عموم مردم نیز می‌توانند در آن شرکت کنند. در نمایشگاه فتوکینا تولیدکنندگان و سازندگان دوربین و تجهیزات عکاسی محصولات جدید خود را معرفی می‌کنند.‏

فوتوکینا تمامی عوامل فعال در صنعت، تجارت، کاربران حرفه ای و خریداران نهائی مشتاق هنر عکاسی را در یک مکان گرد هم می آورد. تا بحال هیچ رویداد دیگری در این زمینه نتوانسته با آن رقابت کند. هر دو سال یکبار نمایشگاه فوتوکینا مرکز تجمع فعالان صنعت عکاسی و تصویربرداری میشود و نمایشگاهی ارزشمند در این عرصه به حساب می آید. فوتوکینا بیش از یک نمایشگاه است. از ثبت تصاویر و پردازش آنها تا ذخیره سازی تصاویر، نوآوریها و پیشرفتهای فناوری و خط مشی های فعالان این عرصه در فوتوکینا نمایش داده میشوند. این امر شامل تصویربرداری با موبایل، ارتباطات ، سینما، چاپ سه بعدی و …نیز میشود. تصور عمومی از فوتوکینا مجموعه ای از رویدادهای برنامه ریزی شده شامل گردهمائی ها، کارگاه های آموزشی، جلسات گفتگو، نمایش تصاویر و سایر رویدادهای جانبی در محیط نمایشگاهی و اطراف شهر است.

در ادامه گزارش تصویری استودیو بین‌المللی نوربین را از حضور در این نمایشگاه مشاهده می‌نمایید.

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”فتوکینا”]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا