چند دلیل برای اینکه فرمالیته را حذف نکنید!

چند دلیل برای اینکه فرمالیته را حذف نکنید!

یکی دیگر از مراحل قبل از مراسم عروسی ، عکاسی فرمالیته یا اسپرت است که بسیاری از عروس و دامادها با تصور این که کاری پر هزینه و غیرضروری است آن را حذف می کنند. عکاسی فرمالیته کاری بیهوده ایی نیست و به علاوه  می تواند برای شما خاطره ای زیبا از روزی فراموش نشدنی در کنار همسرتان بسازد.در ادامه به شما خواهیم گفت حذف فرمالیته به ضرر خاطرات شما است.

آشنایی بیشتر با عکاس…

هر عکاسی مدل کاری، اخلاق و روحیات متفاوتی دارد. برای برخی از ژست های عکاسی اهمیت بیشتری قائل است و روش های متنوعی برای خلق تصاویر احساسی و رومانتیک بین شما و همسرتان دارد. عکاسی فرمالیته  این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا با متد کاری عکاس تان بهتر آشنا شوید و در روز مراسم اصلی حرف یکدیگر را بهتر و راحت تر متوجه شوید.

آشنایی مناسب میکاپ آرتیست با چهره شما…

اکثر عروس خانم ها در روز فرمالیته به ارایشگاه اصلی خود مراجعه می کنند. این موضوع موجب می شود میکاپ آرتیست شما با چهره شما بیشتر آشنا شود و با مشورت شما طراحی مناسب تری برای میکاپ و مدل موی شما در روز عروسی در نظر بگیرد.

برای روز مراسم عروسی تمرین کنید…

عمق نگاه، نوع لبخند و میزان احساسی که در چهره خود دارید در زیباتر شدن عکس های عروسی شما بسیار تاثیرگذار هستند. در روز فرمالیته می توانید این مسائل را با عکاس خود تمرین کنید تا در روز عروسی با آمادگی بیشتری جلوی دوربین ظاهر شوید. سناریوها را اجرا کنید و احساس عاشقانه و واقعی به همسرتان را در چهره خود منعکس کنید.
تهیه کلیپ عروسی و اکران آن
یکی از برنامه هایی که در روز عروسی می توانید داشته باشید اکران کلیپ عروسی برای میهمانان است. فرمالیته این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد. در روز فرمالیته می توانید لباس عروس اصلی یا لباسی متفاوت با لباس اصلی بپوشید و کلیپ عروسی خود را در صحنه هایی متفاوت و زیبا مثل دشت های سبز، فضاهای پاییزی رنگارنگ، لوکیشن های خاص در کشورهای خارجی و … فیلمبرداری نمایید.

هیچ قواعدی وجود ندارد…

برای انجام عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته از هر چیزی که لذت می برید استفاده کنید . لباس های اسپرت و اسپرت، لباس عروسی متفاوت با لباس عروس اصلی، عکاسی در منزل آینده یا فضای بسته آتلیه، عکاسی در طبیعت، گندمزار، ساحل و کوهستان یا حتی عکاسی در شهر و کشوری دیگر همه و همه می توانند در عکاسی فرمالیته شما قرار بگیرند . هر استایلی که برای موها و میکاپ خود دوست دارید، لباس های اسپرت ست با همسرتان، لباس های خنده دار و ژست های طنزآلود هم می توانند در عکاسی فرمالیته در نظر گرفته شوند. پس از این تابوشکنی ها لذت ببرید و خود را در چارچوب خاصی محصور نکنید. توصیه می کنیم مقاله فرمالیته در استانبول ترکیه را هم مطالعه کنید.

مدل های مختلف میکاپ و مو را تجربه کنید…

اگر در روز عروسی مدل موی شما شینیون های رو به بالاست و یا میکاپ لایت را انتخاب کرده اید در روز فرمالیته می توانید مدل های دیگری را امتحان کنید و از تنوع عکس های خود لذت ببرید. مدل موی باز، تاج های رنگی، میکاپ های غلیظ عربی از جمله مواردی هستند که می توانند باعث احساس متفاوت شما در روز فرمالیته باشند.

کارت دعوت و گیفت عروسی را با عکس های فرمالیته بسازید…

در صورتی که عکاسی فرمالیته را در لیست کارهای قبل از مراسم عروسی خود داشته باشید می توانید از این عکس ها در گیفت عروسی یا کارت دعوت مراسم اصلی خود استفاده نمایید.

از خستگی روز مراسم بکاهید…

روز عروسی روز پرکاری است. از صبح خیلی زود باید به سالن زیبایی بروید و گاهی ساعتها روی صندلی آرایشگاه بنشینید. لباس عروس سنگین و کفش های پاشنه دار را برای ساعتهای طولانی به تن کنید و در آتلیه انواع مدل های عکاسی را اجرا نمایید و تازه پس از این ها به جشن عروسی بروید و پرانرژی باشید و تا ساعتهای پایانی شب جنب و جوش داشته باشید با عکاسی فرمالیته برای خود وقت بیشتری برای استراحت می خرید. البته به این شرط که عکاسی فرمالیته شما با همان لباس اصلی عروسی شما انجام شود و در روز عروسی دیگر لازم نباشد تا ژستهای عکاسی را تکرار کنید.
گفتنی است عکاسی فرمالیته با وجود این که فرآیندی هزینه بر است، اما می تواند خاطره زیبایی برای شما باقی بگذارد. لحظات عاشقانه ای که با همسر خود قبل از مراسم عروسی تمرین می کنید و عکس های رنگارنگ و خاطره انگیز، همه و همه برای شما روز جذابی خواهند ساخت که شاید پس از سال ها هزینه های صرف شده برای آن به دست فراموشی سپرده شود، اما خاطره آن هیچگاه از یاد شما و همسرتان نمی رود.

استایل های خاص را امتحان کنید…

روز فرمالیته روز شماست پس می توانید در این روز فارغ از هر سنت و قانونی انواع لباس های رنگارنگ و استایل های متفاوت مثل استایل های کلاسیک و قدیمی را تجربه کنید. به سبک بازیگران قدیمی انگلیسی و ایتالیایی درآیید یا با لباس ها و خال هندی شبیه بازیگران بالیوود شوید. این عکس ها شاید هیچوقت در زندگی شما تکرار نشوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا