چند نکته برای ژست گرفتن حین عکاسی

چند نکته برای ژست گرفتن حین عکاسی

آیا به این فکر کرده اید که چطور افراد مشهور در عکس هایشان جذاب و گیرا به نظر می آیند ؟

شاید به نظر می رسد که استفاده از دوربین های پیشرفته و با کیفیت باعث زیبا شدن عکس ها می شوند اما بهتر است بدانید که با چند ترفند ساده هم می توانید بهترین حالت خود را در عکس هایتان به نمایش بگذارید.

تمرین کردن ژست سلبریتی ها

اکثر هنرمندان هالیوودی هنگام عکاسی از ژست خاصی استفاده می‌کنند که جالب است بدانید این ژست باعث می‌شود خوش‌اندام‌تر از حالت عادی‌شان دیده شوند. ژست زیر را چندین و چند بار مقابل آینه تمرین کنید تا در روز عروسی حین عکاسی بصورت غریزی حالت بدنتان را در آن شکل قرار دهید.

با زاویه تقریبا 45 درجه نسبت به دوربین قرار بگیرید  .

پای جلوی‌تان را از زانو کمی خم کنید و رو به دوربین قرار دهید و در آن حالت محکم بایستید.

بیشتر وزنتان را بر روی پای عقب خود قرار دهید.

یک دست‌تان را بر روی پهلوی خود قرار دهید.

و یادتان باشد حتما لبخند بزنید .

انتخاب آرایش مناسب

بعضی اوقات برخی آرایش‌ها نتیجه معکوس می‌دهند و باعث می‌شوند عکس‌ خوبی از شما گرفته نشود. به عنوان مثال زمانی که برنزه می‌کنید با وجود اینکه احساس می‌کنید زیباتر شده‌اید ولی نسبت به عکس‌هایتان حس خوب پیدا نخواهید کرد.

گفتنی است که دوربین‌ها برخی مواقع با رنگ‌های زرد و نارنجی مشکل دارند و آن‌ها را صحیح به تصویر نمی‌کشند. این مورد  زمانی که همراهان شما از آرایش‌هایی همانند شما استفاده نکنند بیشتر به چشم خواهد آمد.

با چشمان خود بخندید

گرفتن ژست‌های جدی و کم‌خنده در بین عروس‌ها رواج گردیده است . اما گفتنی است زمانی که مواظب نحوه خندیدن خود هستید و در بسیاری از لحظات سعی می‌کنید که نحوه‌ خندیدن خود را کنترل کنید این عمل نباید باعث شود در عکس‌هایتان آزرده خاطر و یا رنجور به نظر برسید. یک راه عالی برای اینکه در عکس‌هایتان اینگونه به نظر نرسید این است که با استفاده از چشمان خود لبخند بزنید.

حواستان به صورت‌تان باشد

عکاسی مراسم عروسی یک فرآیند وقت‌گیر است به همین دلیل ممکن است در میان راه خسته شوید و حواستان به شکل ظاهری صورت‌تان نباشد، و ممکن است در صورتی که کفش‌های عروسی‌تان راحت نباشد و سبب اذیت پاهایتان شود، زود از کوره در بروید و عصبانی شوید؛ که این عامل به راحتی در ظاهر صورت شما اثر می‌گذارد و باعث خراب شدن عکستان می‌شود.

بنابراین وقتی احساس کردید کم‌کم چین و چروک در حال افتادن بر روی پیشانیتان است یا چشم‌هایتان در حال از دست دادن حالت نرمال‌ خود هستند و خنده‌هایتان در حال تبدیل شدن به جدیت است، سعی کنید کمی استراحت کنید تا ریکاور شوید. برای این کار چشم‌هایتان را ببندید و کمی به خودتان و صورتتان استراحت بدهید تا به حالت نرمال خود برگردد. به عکاس‌تان سفارش کنید وقتی این حالات را در صورت شما مشاهده کرد، حتما به شما بازخورد دهد.

“استودیو نوربین از توجه تان سپاس گذار است”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا