چند ایده برای یادبود مهمانان در مراسم عروسی

چند ایده برای یادبود مهمانان در مراسم عروسی

ثبت کردن آرزوی مهمانانتان در مراسم عروسی بسیار جذاب و زیبا خواهد بود.

برای ثبت آرزوها فقط شامل چند کاغذ و کتابچه نیست شما می توانید خلاقانه عمل کنید و از ایده هایی که در ادامه مطلب خواهید خواهند استفاده کنید.

آلبوم عکس

عکس‌های دوران نامزدی و عقد خود را در یک آلبوم زیبا جمع کنید و از مهمانان بخواهید آن را امضا کنند و در صورتی که درباره هر عکس نظری دارند بنویسند. نوشتن آرزوها و یادبود مهمانان برای عروس و داماد در این آلبوم هم می‌تواند ایده خوبی باشد .

پتوی خاطرات

پتویی با رنگ روشن انتخاب کنید و مربع‌ یا اشکال هندسی را در آن به تعداد مهمانان ایجاد کنید. سپس ماژیک‌‌هایی مناسب را که می‌توان با آنها نوشت به مهمانان بدهید تا برای شما یادبودی مانند جملات خاطره‌انگیز، توصیه‌هایی برای ادامه زندگی و یا خاطره‌ای از عروسی بنویسند .

نقشه گردشگری

نقشه‌ای را به همراه تعدادی پین نقشه در گوشه‌ای از سالن قرار دهید. از مهمانان بخواهید توصیه‌های خود را برای مسافرت به نقاط مختلف ایران و یا جهان، با نصب هر پین روی نقشه معرفی کنند و روی پین‌ها خاطرات خود را از آنجا بیان کنند. از این رو شما آرشیوی از پیشنهادات افراد مختلف برای سفر بعد از عروسی در اختیار خواهید داشت .

فوتواستریپس آرزوها

عکس‌های کوچکی را از خود روی کاغذ، دقت کنید که ترتیب عکس‌ها باید به گونه‌ای باشد که داستانی را روایت کند. به شیوه کمیک استریپس بچسبانید و از مهمان بخواهید زیر آنها جمله‌ای را در وصف عکس‌ها بیان کنند،مهمانان طناز، ایده‌های جالب‌تری نسبت به بقیه در این زمینه دارند .

پاروی آرزوها

اگر مراسم عروسی در منطقه‌ای دریایی برگزار می‌شود، مثال مراسم عروسی کنار دریاچه خزر،خلیج فارس، اقیانوس هند و … می‌توانید پارویی تهیه کنید و از مهمانان بخواهید توصیه‌ها، خاطرات و آرزوهای خود را برای شما، روی آن بنویسند. این ایده اگر با تم دریایی عروسی‌تان همراه شود بسیار جذاب می‌شود.

بطری آرزوها

شما می‌توانید یک بطری شیشه ایی خالی را همراه تعدادی کاغذ و خودکار در گوشه‌ای از سالن قرار دهید. مهمانان می‌توانند

آرزوهای خود را روی کاغذها بنویسند و در آن بیندازند. بطری آرزوها، ابزاری نوستالژیک و فانتزی و ایده متفاوتی برای آرشیو آرزوهای مهمانان است .

دستگاه تایپ آرزوها

دستگاه تایپی را اجاره کنید و یا بخرید و آن را آماده و تنظیم شده در سالن مهمانی قرار دهید. سپس از مهمانان بخواهید آرزوهای خود را در دستگاه تایپ کنند.

گفتنی است که امکان دارد خیلی‌ها نحوه کار با دستگاه را بلد نباشند. بهتر است برای رفع این مشکل فردی را به عنوان راهنما کنار دستگاه قرار دهید تا مهمانان را راهنمایی کند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا