عکس عروس بدون شک اصلی ترین دغدغه عروسها در انتخاب نهایی آتلیه عروس میباشد. اما آنچه در عمل در آلبومهای عکس عروس دیده میشود، تصاویری است که نه تنها در لحظه ثبت عکس بدون کوچکترین ایده ای ثبت شده اند بلکه در مرحله ویرایش عکس عروس نیز، بدون کوچکترین تخصصی ادیت میشوند و به مشتریان تحویل داده میشوند!

استودیو بین المللی نوربین در راستای حفظ حریم شخصی مشتریان خود، رعایت اصل امانتداری و احترام به قوانین اتحادیه عکاسان، از انتشار هرگونه تصاویر صورت عروس معذور است.

مشتریان مهربان استودیو بین المللی نوربین جهت مشاهده نمونه کارهای اصلی عکاسی و فیلمبرداری نوربین میتوانند با رزرو وقت قبلی از طریق هماهنگی با شماره تلفن ۲۶۲۰۰۰۷۸-۰۲۱ و شماره همراه ۲۰۰۰۲۲۲-۰۹۰۲ و یا آیدی تلگرام NoorbinStudio@ به صورت حضوری به دفتر استودیو نوربین مراجعه فرمایند. همچنین میتوانید به صورت اینترنتی فرم رزرو وقت مشاوره نوربین را ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت ممکن جهت هماهنگی با شما تماس گیرند!

ویژگیهای عکس عروس در استودیو نوربین

  • عکس عروس در آتلیه عروس نوربین، به صورت طبیعی ادیت میشود! خبری از رتوش های عروسکی و پوست پرتقالی قدیمی در آلبوم عکس عروس نوربین نیست!
  • در آتلیه عروس نوربین، عکس عروس توسط برترین دوربینهای عکاسی حال حاضر جهان نظیر دوربین فوق حرفه ای Hasselblad (تعداد موجودی این دوربین شگفت انگیز در ایران به واسطه قیمت نجومی آن که گاهاً به بیش از ۲۰۰ میلیون تومان هم میرسد، از انگشتان ۱ دست کمتر است!) و دوربین منحصر به فرد CANON 5D iv ثبت میشود.
  • عکس عروس در اتلیه عروس نوربین توسط فلاشهای فوق حرفه ای PROFOTO ثبت میگردد. (فلاشهای پروفوتو در حال حاضر برترین فلاش پرتابل و استودیویی حال حاضر در جهان میباشند.) آتلیه عروس نوربین به هیچ عنوان در پروژه های عکاسی خود، از فلاشهای بی کیفیت چینی استفاده نمیکند!
  • در آتلیه عروس و داماد نوربین، متخصص دارای Certificate بین المللی تکنیکهای پیشرفته فتوشاپ از آکادمی OXFORD Cert انگلستان، عکس های عروس را ویرایش میکنند و مقوله بسیار مهم ادیت عکس عروسی به هیچ وجه به صورت تجربی انجام نخواهد گرفت!
  • استودیو بین المللی نوربین آلبوم عکس عروس را توسط پیشرفته ترین دستگاه چاپ دیجیتال آلمانی چاپ میکند. بنابراین کیفیت خروجی و چاپی عکسهای عروسی در آلبوم عروس نوربین، زمین تا آسمان با سایر آلبومهایی که تا کنون دیده اید فرق میکند!
  • در آتلیه عروسی نوربین به جای استفاده از پلاگین های آماده برای رتوش عکس عروس، از روش جراحی مجازی پوست استفاده میشود. در روش تخصصی و ابداعی ادیت نوربین که کاملاً برخلاف روش مرسوم “رتوش پوست پرتقالی” است، به جای عروسکی کردن مصنوعی پوست صورت عروس، قسمتهای کاملاً سالم پوست صورت با دقت انتخاب شده و با بخشهای ناسالم یا ناهموار پوست جابجا میگردند.
    این روش رتوش عکس عروس، بسیار زمان بر است اما نتیجه خروجی آن کاملاً متفاوت با رتوشهای غالب در ایران است. طبیعی بودن این نوع ادیت تا جایی است که در بسیاری از موارد، فردی که آلبوم عروس را مشاهده مینماید به هیچ عنوان متوجه رتوش پوست صورت عروس نخواهد شد!
اسکرول به بالا