نوربین تا خرداد ۱۳۹۵، طی ۷ سال، ۹۶ پروژه فرمالیته در شهر دبی را برای ۱۰۶ زوج با افتخار به انجام رسانیده است.

[dt_fancy_title title=”سئوالات متداول در خصوص پروژه فرمالیته در دبی” title_size=”h2″ title_color=”accent”]

امارات؛ شهر دبی

سه روز کاری معادل ۳۰ ساعت

هزینه پروژه فرمالیته در دبی ۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان می باشد. لازم به توضیح است کلیه هزینه های جانبی شامل: هزینه پرواز رفت و برگشت، ترنسفر، اقامت در هتل، هزینه های گشت و جابجایی در دبی، هزینه ورودی اماکن گردشگری و لوکیشنها، هزینه وعده های غذایی شامل نهار و شام بر عهده مشتری می باشد. هزینه های مذکور مربوط  به عروس و داماد و ۳ نفر از اکیپ فیلمبرداری و عکسبرداری استودیو نوربین مجموعاً ۵ نفر میباشد.

اگر بین در انتخاب عکاسی و فیمبرداری فرمالیته و مدلینگ (اسپرت) در دبی مردد هستید، پیشنهاد استودیو نوربین به شما عکاسی و فیلمبرداری مدلینگ میباشد. گرچه منع ۱۰۰ درصد برای انجام کار فرمالیتهدر دبی وجود ندارد اما این کشور نسبت به شرایط امنیتی خاص خود حساسیت خاصی به عکاسی تجاری دارد. دلایل کامل این انتخاب را میتوانید در جلسات حضوری مشاوره استودیو نوربین البته با رزرو قبلی وقت مشاوره جویا شوید.

لوکیشنهای محل عکاسی در شهر دبی با توجه به شرایط امنیتی و گردشگردی و همچنین فصلی این کشور متفاوت است. اما به طور کلی استودیو بین المللی نوربین از لوکیشن های زیر برای پروژه عکاسی و فیلمبرداری خود استفاده میکند. لوکیشنهای نامبرده از برترین و مطرح ترین فضاهای عکاسی و فیلمبرداری در دبی میباشند.

[dt_vc_list dividers=”false”]

 • برج خلیفه
 • آب نمای دبی
 • اسکله ابرا در بردبی
 • سافاری بیابانی دبی
 • پیست اسکی دبی
 • آکواریوم دبی
 • دبی مال

[/dt_vc_list]

در حال حاضر با توجه به شرایط خاص امنیتی کشور امارات و سختگیریهای شدید امنیتی، به هیچ عنوان امکان فیلمبرداری هوایی در لوکیشنهای موجود شهر دبی وجود ندارد.

توجه به ساعات پرواز رفت و برگشت شرکتهای هواپیمایی، اهمیت بسیار زیادی در اجرای پروژه فرمالیته در دبی دارد. در نظر داشته باشید که حداقل زمان مورد نیاز برای انجام پروژه، ۳۰ ساعت میباشد. بنابراین مشتری میبایست از گرفتن پروازهایی که میزان اتلاف وقت آنها زیاد است حذر کند.

به عنوان مثال اکثر تایمهای پروازی شرکتهای هواپیمایی نظیر قشم ایر، امارات و ایرعربیا، هدر رفت زمانی بسیاری دارند. طوری که ساعت رفت آنها معمولا بعد الظهر و ساعت برگشت آنها ظهر است و این به این معناست که عملاً روز اول و آخر حضور در دبی امکان انجام کار وجود ندارد و به تشریفات فرودگاهی و پروسه اقامت در هتل پرداخته خواهد شد. جالب است بدانید در لحظه نگارش این مطب، تایمهای پروازی شرکتهای هواپیمایی به دبی به شرح زیر میباشند:

[dt_vc_list dividers=”false”]

 • هواپیمایی ایران ایر | ساعت رفت: ۷:۴۰ و ساعت برگشت: ۲۰:۵۵ (بهترین ساعات پروازی)
 • هواپیمایی قشم ایر | ساعت رفت: ۱۰:۳۰ و ساعت برگشت: ۱۳:۱۰
 • هواپیمایی ماهان | ساعت رفت: ۸ و ساعت برگشت: ۲۲:۳۰ (بهترین ساعات پروازی)
 • هواپیمایی امارات | ساعت رفت: ۱۱ و ساعت برگشت: ۱۸:۱۰
 • هواپیمایی ایرعربیا | ساعت رفت: ۱۴:۳۰ و ساعت برگشت: ۱۲:۲۰
 • هواپیمایی قطر | ساعت رفت: ۵:۳۰ و ساعت برگشت: ۲۲:۳۰ (بهترین ساعات پروازی)

[/dt_vc_list]

[dt_fancy_title title=”معرفی برخی از لوکیشنهای فرمالیته در دبی” title_size=”h2″ title_color=”accent”]
[dt_fancy_title title=”برج خلیفه” title_align=”right” title_size=”h3″ separator_style=”thick”]

برج خلیفه با ۸/۸۲۹ متر ارتفاع، بلندترین ساختمان دنیا و با ۱۶۳ طبقه بیشترین تعداد طبقات در یک برج را داراست. تصور کنید که با برجی به اندازهدو برابر برج میلاد طرفید.

برج خلیفه دبی، مراکز خرید و تفریحی و همچنین عرشه ای برای تماشای مناظر اطراف دارد که در طبقه ۱۲۴ ام قرار گرفته است. اگر ترس از ارتفاع ندارید تماشای مناظر اطراف و عکاسی در هر ساعتی از روز و شب تجربهای به یاد ماندنی برایتان خواهد بود.

[dt_fancy_title title=”آب نمای دبی” title_align=”right” title_size=”h3″ separator_style=”thick”]

فواره دبی بزرگترین آبنمای موزیکال دنیاست که در دریاچه‌ «برج خلیفه» با هزینهای سنگین ساخته شده. طول این آبنما ۲۷۵ متر است و آب را به اندازهی یک ساختمان ۵۰ طبقه به بالا پرتاب میکند. هزاران نورافکن و چندین پروژکتور با رنگهای متفاوت در طراحی این آبنما به کار رفته و نه تنها از تمام زوایای دریاچه و برخی ساختمانهای اطراف قابل مشاهدهاست بلکه حتی از بیش از ۲۰ مایل دورتر دیده شود. آبنمای دبی طوری برنامهریزی شدهکه با موسیقیهای بیکلام، پاپ و موسیقی عربی برقصد. جالب است بدانید یکی از آهنگهای استفاده شده در این آبنما، آهنگ «امواج» اثر آهنگساز ایرانی است.

[dt_fancy_title title=”اسکله ابرا در بردبی” title_align=”right” title_size=”h3″ separator_style=”thick”]

اسکله «ابرا» در منطقهای تاریخی قرار دارد و بهترین فرصت برای یک تجربهدریایی است. ۱۰ دقیقه گردش با قایقهای چوبی و سنتی اسکله در آبهای نیلگون خلیج فارس و خنکی آب در هوای داغ دبی لذت خاصی دارد. قایقسواری از ابرا در «بستکیه» شروع میشود به سمت بازار پارچهفروشان و گالریهای هنر میرود و در نهایت به بازار طلا میرسد. سفر دریایی از این اسکله، خاطرهای فراموشنشدنی است.

[dt_fancy_title title=”سافاری بیابانی دبی” title_align=”right” title_size=”h3″ separator_style=”thick”]

دبی بیابانهای حفاظتشدهای دارد که شامل تپههای کویری و شنی با انواع گونههای گیاهی، پرندگان، خزندگان و پستاندارانی مثل غزال عربی است. برای دیدن این مناطق تورهایی وجود دارد تا گردشها به طبیعتشان آسیبی نزند. اما اگر دنبال هیجان هستید و دیدن طبیعت به تنهایی راضیتان نمیکند باید از تورهای متنوعی استفاده کنید که شما را همراه یک راننده و ماشین شاسی بلند به دل بیابان میفرستند تا لذت رانندگی در شن و بالا و پایین رفتن از تپهها را از نزدیک تجربه کنید. این تورها در سه زمان صبح، عصر و نیمه شب برگزار میشوند. در این تورها ماشین شما را جلوی در هتل سوار میکند و به دل صحرا میبرد. تازه میتوانید برای هیجان بیشتر بخشی از مسیر را خودتان رانندگی کنید. شترسواری در صحرا، اسکی روی شن و خوردن ناهار یا شام هم بخشی از برنامه این تورهاست. اگر به دبی رفتید این تورها را فراموش نکنید که در نوع خود در دنیا بی نظیرند.

[dt_fancy_title title=”پیست اسکی دبی” title_align=”right” title_size=”h3″ separator_style=”thick”]

این پیست سرپوشیدهاسکی از مشهورترین جاذبه های شهر دبی است که در مرکز خرید امارات قرار دارد و سومین پیست اسکی سرپوشیدهبزرگ دنیاست. پیست اسکی دبی با دیوارهای شیشهای، مجسمههای یخی، تپهسورتمهسواری، زمین بازی کودک و مسیر ۴۰۰ متری مخصوص اسکی شبیه یک سرزمین عجایب برفی است. اگر تا به حال اسکی نکردهاید هم جای نگرانی نیست؛ اینجا توسط مدرسین ممتاز اسکی، آموزش مجانی هم تدارک دیدهاند. اما علاوه بر اینها شاید یکی از جالبترین ویژگیهای اینجا پنگوئنهای برفی آن است که شما و مخصوصا بچهها را حسابی هیجانزده میکنند.

[dt_fancy_title title=”آکواریوم دبی” title_align=”right” title_size=”h3″ separator_style=”thick”]

آکواریومی عظیم به طول ۵۱ متر، عمق ۲۰ متر و ارتفاع ۱۱ متر با مخزنی به ظرفیت ۱۰ میلیون لیتر، در طبقههمکف دبی مال و بزرگترین آکواریوم دنیاست. هزاران جانور دریایی و صدها کوسه و سفرهماهی در این آکواریوم به نمایش گذاشته شدهاند. بخش بزرگی از این آکواریوم را میتوان به شکل رایگان از توی «دبی مال» دید ولی اگر دوست دارید بیشتر لذت ببرید وارد تونل آکواریوم در عمق ۱۱ متری آن شوید و در حالی که دور تا دورتان را ماهیها فرا گرفتهاند از میان آکواریوم عبور کنید. ولی اگر این هم راضیتان نکرد میتوانید به کمک غواصان وارد آکواریوم شوید و در کنار کوسههای آکواریوم یکی از بینظیرترین تجربههای زندگیتان را داشته باشید.

[dt_fancy_title title=”دبی مال” title_align=”right” title_size=”h3″ separator_style=”thick”]

دبیمال معروفترین و پر طرفدارترین مرکز خرید دبی، پر است از فروشگاهها و مغازههای رنگارنگی که همه چیز میفروشند، از غذا و مواد خوراکی گرفته تا لباس و زیورآلات. یک زمین اسکیت روی یخ هم توی این مرکز خرید هست که حتی اگر خودتان اهل اسکیت نباشید،بد نیست سری به آن بزنید و اسکیتسواری دیگران را تماشا کنید. آکواریومِ بزرگ دبی مال هم حال و هوای بینظیری دارد و مخصوصاً کمک میکند که حوصلهی بچهها از گشت زدن توی مرکز خرید سر نرود. سینما، زمین بازی کودکان، بانکهای مختلف و فوارههای دیدنی از جاذبههای دیگر دبی مال هستند. در سال ۲۰۱۲ اینجا با حدود ۶۵ میلیون نفر بازدیدکننده، شلوغترین مرکز خرید و تفریح جهان بوده است. خلاصه اینکه خرید، غذا، تفریح، هیجان، گردش و همه چیز را یکجا دارد.

[dt_fancy_title title=”دلفین بی” title_align=”right” title_size=”h3″ separator_style=”thick”]

دلفین بی دبی که در «آتلانتیس پالم» واقع شده، بزرگترین مرکز نگهداری و نمایش دلفین در دنیاست. در این مجموعه هر جور تفریحی برای هر سنی که فکرش را بکنید، امکانپذیر است. میتوانید در آبهای کمعمق بروید، کنار دلفینها بایستید، بغلشان کنید، کنارشان شنا و غواصی کنید و یک عکس یادگاری بگیرید. دلفینها حیوانات مهربانی هستند و همراه مربی میتوانید حسابی کنارشان خوش بگذرانید. تمام پکیجهای بلیط، شامل دسترسی به پارک آبی «آکواونچر» هم هستند.

[dt_fancy_title title=”گالری عکس فرمالیته در دبی” title_size=”h2″ title_color=”accent”]
[dt_photos_masonry padding=”5″ column_width=”200″ columns=”5″ loading_effect=”fade_in” number=”25″ category=”%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%aa%d9%87-%d8%af%d8%b1-%d8%af%d8%a8%db%8c”]
اسکرول به بالا