جهت رزرو وقت مشاوره و بازدید از نمونه کارهای “استودیو بین المللی نوربین” میتوانید از طریق تماس تلفنی (شماره تلفن ۲۶۲۰۰۰۷۸-۰۲۱ و شماره همراه ۲۰۰۰۲۲۲-۰۹۰۲) و از طریق ارتباط با آیدی تلگرام NoorbinStudio@ و یا پرکردن فرم زیر، تایم مد نظر خود را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید با توجه به تعدد فرمهای ارسالی، زمان قطعی جلسه مشاوره پس از تماس کارشناسان مشخص خواهد شد.

ضمن تشکر از استقبال مشتریان گرامی به اطلاع میرسانیم با توجه به تکمیل ظرفیت اکثر تایمهای داخل هفته، دو تایم فوق العاده وقت مشاوره در روزهای جمعه به وقت‌های مشاوره نوربین اضافه گردید.

  • طول زمانی جلسات مشاوره نوربین، ۲ ساعت می باشد.
  • خواهشمندیم با توجه به چینش پی در پی جلسات مشاوره و پر بودن اکثر تایمهای مشاوره در طول روز، با حضور به موقع ما را در جهت حفظ حقوق سایر مشتریان یاری فرمایید. نوربین جلسات مشاوره خود را رأس ساعت شروع کرده و رأس ساعت مقرر نیز به پایان میرساند. لذا تأخیر حضور در جلسات مشاوره، منجر به کاهش زمان جلسه خواهد شد.
  • با توجه به فشردگی جدول تایمهای مشاوره استودیو نوربین، خواهشمندیم حتی المقدور از کنسل کردن تایم قطعی خود، خودداری فرمایید چرا که رزرو تایم بعدی معمولاً با دشوراری های زمانی روبرو می شود.

[wpforms id=”21616″ title=”true”]

اسکرول به بالا